muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

žádnýwww tipy

1.7.2017 | Autor: Ibrahim Hassan | sekce: pro muzikanty - články

www tipy


nu-motion.com
Přenosné klávesy

Nu Motion jsou přenosné klávesy, něco jako keytar, které si již získaly oblibu mezi hráči, jako je Jordan Rudess (Dream Theater), Ric’key Pageot (Madonna) nebo Coen Janssen (Epica). Dají se zavěsit přes krk a mají prohnutý design. Jedná se o bezdrátovou MIDI klávesnici, ke které se dá dokoupit přijímač signálu a bezdrátový sustain pedál.

www tipy


www.synthsandwood.co.uk
Stojany na klávesy

Synths & Wood je britská firma, která vyrábí dřevěné stojany a doplňky, především pro klávesové nástroje. Nabízí jak dřevěné stojany, tak třeba dřevěné konce, ale jsou ochotni udělat i vyloženě zakázkové racky. K výrobě používá především evropský dub, americký kaštan a americkou třešeň.

www tipy


www.gabrieldrums.com
Bicí nástroje z Řecka

Gabriel Drums je firma z řeckého hlavního města Atén. Vyrábí především celé sady, ale v nabídce mají i rytmicé bubínky a signature řadu. K doplnění sortimentu vyrábí i tradiční helénské bubny a orchestrální nástroje - koncertní tomy a virbly. Všechny nástroje jsou ručně vyráběné, takže i když mají svoje řady, každý kus je originál.

www tipy


www.clevinger.com
Kontrabasy z Kalifornie

Firma z kalifornského Oaklandu, kterou založil basista Martin Clevinger. Vyrábí především akustické a elektrické kontrabasy a baskytary. Firma má nějaké základní modely, ale vyrábí především na zakázku. Jedná se o luxusní nástroje, jejichž cena se pohybuje od cca 2000 do 6000 dolarů.

www tipy


lichtyguitars.com
Akustiky z Karolíny

Stavbou akustických kytar a ukulelí se zabývá kytarář Jay Lichty z města Tryon v Severní Karolíně. Vyrábí čtrnáct typů kytar podle tvaru těla a osm typů ukulelí. Většina nástrojů je ale na zakázku. Pro oba nástroje využívá celou řadu dřev, od základních až po luxusní. Na jeho nástroje hraje např. Bonnie Raitt.

Psáno pro: časopis Muzikus 2017/07

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-clanky/www-tipy~01~cervenec~2017/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.