přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

kytaraZázraky se dějí - jak jsem hrál s Ritchiem Blackmorem

03.03. | Autor: Jan Venas ml. | sekce: pro muzikanty - články
Přemýšlím, čím bude má osobní a nijak nepřenositelná zkušenost, jak jsem hrál s Ritchiem Blackmorem jedenadvacetkrát během posledních deseti let, přínosem pro vás, čtenáři. Co vypíchnout, co opomenout jako ne příliš podstatné, co zamlčet, co prozradit, čím poučit.

Zázraky se dějí - jak jsem hrál s Ritchiem BlackmoremTenkým předivem celé mé spolupráce s Ritchiem prostupuje cosi neuchopitelného, zcela se vymykajícího všem místním zaběhnutým mustrům a představám o tom, jak to tzv. chodí. Procesy, které mne jako hudebníka v naší zemi od dětství utvářely, touto zkušeností jaksi pozbyly svého významu. Získáte vědomí, že to vlastně „chodí“ úplně jinak, než jak se říká, že to „chodí“. Moc bych vám přál to zažít.
Vzhledem k úctě, k jaké v naší zemi k Ritchiemu vzhlíží mnoho hudebníků i fanoušků, straší mě zodpovědnost za to, co tu napíši, zodpovědnost vůči vám, a ještě více vůči Ritchiemu.

Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2018/03 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/03

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-clanky/Zazraky-se-deji-jak-jsem-hral-s-Ritchiem-Blackmorem~03~brezen~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.