přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

žádnýYllas

16.06. | Autor: strýček Yllas | sekce: pro muzikanty - články
Milý strýčku Yllasi,
přečetl jsem si dotaz synovce Alberta, že nikde nemůže prorazit. Moc optimizmu jsi mu do žil nevlil. Mám podobný problém. Hrajeme s kapelou poměrně složité vlastní skladby s vokály. To, cos psal Albertovi, jsme tušili už předtím, a proto se orientujeme jen na zahraničí. Tady poslouchají tak buchbuch nebo Cigán, černý cigán. Ale překvapilo mne, že i v zahraničí jedou v zavedených kolejích. Na Musicxray nás odmítl „odborník“ z branže s tím, že naše vedení hlasů je špatné. Používáme disharmonii schválně, ale to by snad měl odborník poznat, ne?
Tvůj synovec Felix


Milý synovče Felixi,
server musicxray.com je skvělá příležitost pro kontakt s lidmi z oboru. Jenže musíš pečlivě číst, co vlastně hledají a proč. Poptávek je tam tolik, že je celkem dost velká pravděpodobnost, že tam můžeš uspět. Jenže zas platí zavedená klišé. Kdo není na Spotify, YouTube a iTunes, prostě

Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2018/06 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/06

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-clanky/Yllas~16~cerven~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
tagy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.