přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

žádnýWolves in the Throne Room - Temné letokruhy

15.08. | Autor: Dan Sywala | sekce: pro muzikanty - články

Wolves in the Throne Room - Temné letokruhy


Americká formace Wolves in the Throne Room působí na scéně více než patnáct let, ale nikdy plně nesouhlasili s blackmetalovou nálepkou, která se však nabízí jako nejpřirozenější volba. V průběhu let se totiž soustředili na to, aby vytvořili svůj vlastní zvuk. V jejich tvorbě se tak kromě black metalu objevují i prvky ambientu, drone a doom metalu.

Pozvání k rozhovoru přijal multiinstrumentalista a člen bratrského kapelního dua Aaron Weaver. Kromě temnější nové desky Thrice Woven, osobitého autorského přístupu a rozmanitých hostů jsme se v našem povídání dostali i k jeho zálibě ve stavbě domů z přírodních materiálů nebo k meditaci.

Vaši tvorbu jsem vždy vyhledával kvůli výrazným kontrastům. Stejně jako v případě předchozího alba, i na novince cítím jak hrozivost, tak krásy přírody. Jakou atmosféru se snažíš vytvářet?
Tvořím pouze to, co vidím ve svých snech. Vidím slanou mořskou vodu, les a let vysoko v oblacích nad horami. To je hlavní podstata a v WITTR máme prostředky v podobě nástrojů a domácího studia, abychom své vize mohli transformovat do hudební podoby.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2019/08 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2019/08

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-clanky/Wolves-in-the-Throne-Room-Temne-letokruhy~15~srpen~2019/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.