přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukUniversal Audio - Od analogu k digitálu a zase zpátky

16.08. | Autor: Jezz. | sekce: pro muzikanty - články
Původně jsem vám měl přinést výrobní reportáž, ale ukázalo se, že výroba, a hlavně vývoj jsou tak přísně střeženy, že jsme se museli vydat trochu jiným směrem. Takže si povíme něco o historii značky, ale nakonec jsme vyzkoumali něco i o výrobě a o tom, jak firma vypadá.

Universal Audio - Od analogu k digitálu a zase zpátkyFirma Universal Audio má více než sedmdesátiletou historii a je známá všem zvukařům a producentům pro své převodníky (řada Apollo), akcelerační karty (UAD) a simulace legendárních lampových zařízení a dalších efektových procesorů. A zapomenout nesmíme ani na to, že stále vyrábí některé ze svých originálních, dnes legendárních, analogových zařízení, jako jsou například LA-2A a 1176 LN.

Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2018/08 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/08

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-clanky/Universal-Audio-Od-analogu-k-digitalu-a-zase-zpatky~16~srpen~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.