přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

žádnýTides from Nebula - Jako malí kluci

25.01. | Autor: Dan Sywala | sekce: pro muzikanty - články
Polská postrocková instrumentální formace Tides from Nebula je na hudební scéně již deset let, ale od svých syrových začátků urazili poměrně dlouhou cestu a dnes se nebojí do své tvorby přidávat prvky elektroniky a inteligentního popu. Pop byl vlastně nakonec klíčovou částí tohoto rozhovoru, který se příjemně zvrhl do fanouškovské diskuse o největších ikonách popové scény. Pozvání k rozhovoru, který proběl těsně před jejich prvním vystoupením na Colours of Ostrava, přijali oba kytaristé této formace.

Tides from Nebula - Jako malí kluci


Vítám vás na Colours of Ostrava. Když se člověk podívá na složení kapel, hlavními žánry jsou zde world music, folk a pozitivní pop. Pak ale přijde půlnoc a vaše intenzivní postrocková show. Jak to celé vnímáte?
Maciej Karbowski: Moc jsme se k vám těšili a v první řadě jsme rádi, že hrajeme až po setmění, protože světla jsou důležitou součástí naší show. Pokud jde o line-up, tak pár věcí znám, ale jinak jsem úplně mimo. Vezmi si, že až tady jsem zjistil, kdo je LP. Možná jsem už moc starý. (smích)
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2018/01 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/01

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-clanky/Tides-from-Nebula-Jako-mali-kluci~25~leden~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.