přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukSoundelirium - výrobní reportáž

11.09. | Autor: Zdeněk Wimpy Tichota | sekce: pro muzikanty - články
Na tuto značku jsem několikrát narazil při toulkách po internetu a netušil jsem, že jde o boxy vyráběné v Čechách. Až na níže vzpomínaném fóru jsem přišel na to, že za vším stojí Honza Novotný alias „Nook“.

Soundelirium - výrobní reportážJeho výrobky jsou profesionálně zpracované, mají překvapivě nízkou hmotnost a malé rozměry, což je činí ideální výbavou pro poutníky veřejnou dopravou. To hlavní, co vás překvapí, je ale barevný, plný, a hlavně basový zvuk.

Co tě přivedlo k výrobě kabinetů? Čím si myslíš, že tvoje koncepce osloví, nebo čím by měla oslovit muzikanty?
Impulz k výrobě boxů byl asi ten nejtypičtější - potřeba vlastního „dospělého“ aparátu. Začal jsem v té době hrát v kapele a mé letité stowattové kombo už nestačilo. Takže jsem si pořídil zesilovač (tehdejší novinku Little Mark II) a začal řešit bednu. Během kratšího a nepříliš dobrého vztahu s dvoudesítkou od Warwicku mě napadlo, že si sám postavím něco menšího, co ovšem bude hrát hlasitěji a lépe. Velkým zdrojem inspirace mi

Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2018/09 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/09

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-clanky/Soundelirium-vyrobni-reportaz~11~zari~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.