přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

žádnýSeether - Umění udržet hlavu nad vodou

25.08. | Autor: Dan Sywala | sekce: pro muzikanty - články

Seether - Umění udržet hlavu nad vodouJihoafričtí Seether jsou na scéně nějakých dvacet let a jeden by mohl říct, že již mají vše za sebou, stejně jako mnoho jim podobných postgrungeových kapel typu Staind, Godsmack nebo Shinedown. Avšak zázraky se dějí a kapelník Shaun Morgan v roce 2017 vydal na vlastním labelu Canine Riot album Poison the Parish, které vrací formaci do tvrdších, ale zároveň přesvědčivějších vod. V restauraci Lucerna, těsně před pražským vystoupením Seether se k nám přidal i basák Dale Stewart.

Jak zvládáte výzvy turné v rámci imunity na turné? Ještě do nedávna jsem byl každý den zavřený v open spacu, takže vím, že když je nemocný jeden, brzy jsou nemocní všichni.
Dale: Zatím máme relativně štěstí. Osobně jsem navíc čekal, že tu budete mít mnohem větší kosu, a místo toho je v Praze krásný slunečný den.
Shaun: Zatím je nachcípaný pouze týpek z merchandisingu a mám pocit, že to od něj trochu přebírám, ale jinak v pohodě. V tourbusu máme také svůj „open space“. Po dvou nebo třech týdnech na turné začneme padat jeden za druhým jako domino.
Dale: Základem je dostatek odpočinku, a pokud možno se držet od zdroje nákazy. Ale jak si asi umíš představit, je to trochu naivní představa. (smích)
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2019/08 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2019/08

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-clanky/Seether-Umeni-udrzet-hlavu-nad-vodou~25~srpen~2019/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.