muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

baskytaraSbíráme baskytary - rozhovor se sběratelem baskytar Radkem Všetičkou

30.12. | Autor: Martin Adamus | sekce: pro muzikanty - články
Vážení přátelé baskytarového vesmíru, připravil jsem si pro vás zajímavý rozhovor se sběratelem baskytar. Baskytara je hudební nástroj, který je vhodný jak na hudební produkci, tak i na založení krásné sbírky, jakou se podařilo vytvořit Radkovi Všetičkovi z Prahy.

S Radkem jsem se poprvé potkal na svém baskytarovém kurzu v Jeseníkách. Ihned mne zaujalo jeho vroucí vyprávění a zároveň i jeho velké znalosti v oblasti historie, výroby a zajímavostí ohledně baskytar a baskytarových aparátů. Proto jsem Radka požádal, aby se o tyto informace s námi podělil. A zde je máme. Připravil jsem si pro něj otázky z oblastí, které by vás mohly zajímat.

Sbíráme baskytary - rozhovor se sběratelem baskytar Radkem Všetičkou


Co tě vedlo k domněnce, že jedna baskytara je málo? A kdy nastal ten zlom a kdy ses rozhodl vydat se cestou sběratele baskytar?
Na počátku mé baskytarové cesty nebyla vůbec představa ani idea baskytary sbírat, šlo čistě o intuitivní popud, kdy jsem zatoužil vlastnit
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2019/12 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2019/12

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-clanky/Sbirame-baskytary-rozhovor-se-sberatelem-baskytar-Radkem-Vsetickou~30~prosinec~2019/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.