přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

bicíRadek Tomášek - Život je krátkej na jedny bubny

07.10. | Autor: Milan Janeček | sekce: pro muzikanty - články

Radek Tomášek - Život je krátkej na jedny bubny


Tenhle rozhovor se nerodil lehce. Tedy on se rodil lehce, ale... Když děláte nějaký rozhovor u piva, je lepší ho potom poslat k autorizaci. No a tady se věci zadrhly. Mezitím skončily fotbalová a hokejová liga, proběhlo hokejové mistrovství světa a den před posledním zápasem NHL jsem se konečně dočkal e-mailu s autorizovaným textem. Ne že by se mezitím nic nedělo. Ráďa mi dvakrát referoval, že si koupil nové bicí. Takže jste vlastně o nic nepřišli. A vzhledem k tomu, že je Ráďa střídá zhruba po roce až dvou, je pravděpodobné, že v době, kdy tento rozhovor budete číst, bude na některou ze sad hrát i na koncertech.

V Support Lesbiens jste v posledních dvou letech změnili sestavu. Máte nového basistu, a především nového zpěváka. Proč ty změny a jak se to projevilo?
Co se týče basisty, tak to jsme dlouho jezdívali s Vaškem Vávrou. To byl takový stálý host. My jsme tehdy nechtěli do kapely nikoho dalšího přijímat. Tehdy se tvořila nová sestava po tom známém rozkolu a nechtěli jsme do toho brát ještě dalšího člověka. Vašek s námi jezdil jako kamarád a stálý host. Pak přišel s tím, že odchází do kapely Anny K. Do té doby za něj občas zaskakoval Marek Leždík, který nám všem hned od začátku vyhovoval po všech stránkách, protože to je pohodový a bezproblémový chlapík a výborný basák. Dobře se nám spolu hrálo a sedli jsme si.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2019/10 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2019/10

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-clanky/Radek-Tomasek-Zivot-je-kratkej-na-jedny-bubny~07~rijen~2019/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.