muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

žádnýPure Reason Revolution - Kočkopes se stává plnohodnotným tvorem

02.07. | Autor: Dan Sywala | sekce: pro muzikanty - články

Pure Reason Revolution - Kočkopes se stává plnohodnotným tvorem


Kombinace progresivního rocku a prvků elektroniky. To je ve zkratce životní cesta britské formace Pure Reason Revolution, která se vrací na scénu po téměř desetileté pauze. Novinka Eupnea nevychází zrovna v ideálním období, ale tato skupina je na výzvy zvyklá a konečně disponuje albem, které definuje jejich pravou identitu a má potenciál stát se jedním z nejzajímavějších počinů v tomto roce. S kapelníkem Jonem Courtneyem jsme si pokecali začátkem dubna.

Na úvod se samozřejmě musím zeptat, jak vás jako kapelu ovlivnila aktuální situace ve světě kvůli koronaviru. Turné s norskými Gazpacho jste naštěstí naplánovali až na říjen...
Víš co, album nám vychází uprostřed pandemie, ale jaký to bude mít reálný efekt, to si netroufám hodnotit. Lidi stejně většinou poslouchají hudbu přes streamovací služby a desky si objednávají poštou. Pokud jde o turné, tak jsme moc rádi, že jsme zvolili podzimní termíny, ale v ohrožení jsou hned dvě vystoupení na letních festivalech: Night of the Prog Festival v Německu a britský Ramblin' Man Fair.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2020/07 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2020/07

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-clanky/Pure-Reason-Revolution-Kockopes-se-stava-plnohodnotnym-tvorem~02~cervenec~2020/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.