přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatní nástrojePsychoworld - SB

27.1.2017 | Autor: Aleš Suchopár | sekce: pro muzikanty - články

Psychoworld - SB


Tato dvě písmena a jejich charakteristický tvar ve znaku si dobře zapamatujte, jelikož se brzy budou skloňovat napříč celou hudební veřejností! Možná. Nebo taky ne, nicméně rozhodně se jedná o produkt, který stojí za vaši pozornost. Soundbox. To je označení neuvěřitelně nadupaných reprobeden, k jejichž provozu nepotřebujete připojení k zásuvce elektrického zdroje, a přesto dokážou až třicet hodin hrát na plný výkon za hranicí decibelů, které povoluje hygienická směrnice. Po jejich uvedení na portálu KickStarter se požadovaná hranice 100 000 dolarů, potřebná k rozjetí výroby, za první den naplnila na 174 %. Dalších hraničních třicet dva dní tak pozbylo smyslu. Vaše zástava na jeden kus tohoto boxu se tak snížila ze 459 na pouhých 280 dolarů. Součástí balení jsou dva akumulátory a jeden propojovací kabel. Ano.

A teď, o co se vlastně jedná. Je to taková lehká a velmi bytelná outdoorová reprobedna, kterou můžete klidně přenést do lesoparku (chudáci zvířata) nebo na pláž, a aniž byste museli mít poblíž zásuvku s elektrickým proudem, nahozenou centrálu nebo auto se zabudovaným vysokonapěťovým měničem, ji prostě zapnete a můžete jeden a půl dne pařit. A to nejen tak na půl plynu, ale na plný pecky. Zatímco běžná hranice hluku, kterou úřady povolují pro produkci, je nějakých 89 dB měřitelných z protějšího chodníku a hodnoty srovnatelných reproboxů napájených přímo ze sítě se pohybují okolo 96 až 105 dB, Soundbox navrhl své zesilovače tak, aby při optimalizaci využití baterií pro venkovní produkci tento reproduktor dosahoval maximální hranice až 119 dB zvuku, čímž se dostáváme k zážitku rovnajícímu se z živé open air produkce! Jejich velikost je přitom ne větší a těžší než chladicí box na plechovky nealka, které si s sebou na takovou párty určitě také vezmete. To vám usnadní dvě, po stranách zapuštěná, ergonomicky velmi zdařilá, madla.

Psychoworld - SB


Bedna má rozměry 66 x 43 x 32 cm a váží pouhých 14,5 kg. Baterie jsou interní, dobíjecí a vyměnitelné. Tím spíš bude manipulace jednodušší (jejich váhu „vymyslitel“ neuvádí). Jedná se o lithium-železo-fosfátové články (LiFePO4), bez problémů splňují požadavky na bezpečnost i kapacitu a k jejich plnému nabití vám přitom postačí pouhé tři hodiny. Další velkou výhodou, je pak obrovská odolnost reproduktorů proti všem možným venkovním vlivům. Skoro by se dalo říci, že jsou blbuvzdorné. Hlavně tedy proti slunečnímu záření, mechanickému poškození (díky své konstrukci a použití masivního orámování hliníkovými lištami a mřížkou) a v neposlední řadě také vlhkosti. Což je velká výhoda hlavně při dnešních častých rozmarech počasí a přeháňkách, jelikož nebudete muset neustále poletovat s celtovinou a svoje miláčky přikrývat. V neposlední řadě už jen jejich konektivita. Stačí vám jen obyčejný 3,5mm jack nebo dnes již všudypřítomný Bluetooth 3.0. Prostě se už budete jen bezmezně bavit. Doporučuji jejich webové stránky a pak už jenom našetřit.

www:

soundboks.com

Psáno pro: časopis Muzikus 2016/07

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-clanky/Psychoworld-SB~27~leden~2017/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.