přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatní nástrojePsychoworld - Jame (Station) Stack!

3.7.2017 | Autor: Aleš Suchopár | sekce: pro muzikanty - články

Psychoworld - Jame (Station) Stack!


A už nikdy nebudete přemýšlet nad tím, kde můžete popustit uzdu své vášni. Malé přenosné reproduktory nebo „kombíčka“ na baterie už jsme všichni viděli. Postupem času se s pokročilými technologiemi velmi zvýšila i jejich kvalita provedení, zvuku a výdrž baterií. Ale pakliže byste chtěli zapojit ještě nějaký chytrý telefon, už vás to limituje hromadou kabelů, a díky tomu, že jej musíte položit někde na lavičku, abyste na něj viděli, tak i vaší sníženou mobililtou.

Nikoli tak s novým kytarovým zesilovačem Jame Stack. S nápadem, jak vylepšit kytaristům jejich odpoledne, přišel Chris Prendergast. Vyvinul malý lehký a ergonomicky dokonalý kytarový zesilovač o výkonu deset wattů s dvěma reproduktory. Samozřejmostí je pak sluchátkový výstup a vstup ze smartphonu. Další vychytávkou je existence držáku na výše jmenovaný chytrý telefon. Takže vezmete kytaru, na ni pověsíte Jame Stack, který luxusně zapadne do držáku na popruh, zapojíte kabel do kytary, zapnete některou z aplikací na svém chytrém zařízení, spustíte třeba nahraný doprovod, a pak už jen sviští první úder trsátka vzduchem a...

Psychoworld - Jame (Station) Stack!


Důležité je, že vás to ničím neomezuje. Použijete svoji nejoblíbenější kytaru, vezmete telefon, bez ohledu na to, jestli je vybaven operačním systémem iOS, Android, nebo Windows. Je úplně jedno, jestli na něm máte nainstalovaný iRig, Amplion, Amplitube nebo cokoli jiného. Je buřt, jestli to pověsíte na šestku, sedmičku nebo basu. Jestli jdete sám do parku nebo na jamsession do klubu. Pro všechny tyto případy jste dokonale vybaveni a po dobu osmi hodin, na jedno nabití, z vás tento malý zázrak udělá střed pozornosti pro dnešní den. Nemusíte kvůli tomu shánět speciální kytaru za nesmyslné peněz, která má všechny tyto věci zabudované v sobě a její tělo je z karbonových vláken, nicméně i její tvar je bohužel dosti kosmický. Pakliže půjde vše podle plánu, tak první kousky k vám domu dorazí v průběhu srpna 2017. Již teď si je můžete zakoupit na Kickstarteru a zároveň se tak účastnit v pozadí na jeho vývoji za přibližně 186 dolarů.

Ano, samozřejmě že s Bluethooth. To už se dneska nezmiňuje, to je nutný standard. Ale že vám dají možnost pořídit si case na kytaru s lůžkem pro vašeho nového miláčka, to už se cení.

www:

www.youtube.com/watch?v=4xJZAC7F6PM
www.jamstack.io

Psáno pro: časopis Muzikus 2017/01

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-clanky/Psychoworld-Jame-Station-Stack~11~cervenec~2017/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.