přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

kytaraOrtega Guitars - výrobní reportáž

01.07. | Autor: Filip Zeiner | sekce: pro muzikanty - články

Ortega Guitars - výrobní reportáž


Každý umělec potřebuje inspiraci a svoji múzu. Bez ohledu na to, zda hrává po svatbách a vinárnách pro pár lidí, nebo plní koncertní sály a velké stadiony. Troufám si říct, že každý, kdo okusil opojnou moc hudebního nástroje, který je skvělý natolik, že jej dokáže dostat do transu s každým tónem, a který dokáže sledovat, jak se na živém vystoupení mění zvuk nástroje v energii vstřebávanou posluchači, dokáže ze sebe v takovémto případě dostat maximum, mnohdy i to, čeho není schopen doma ani v nahrávacím studiu. K tomu jsou potřeba nejen vrozené vlohy, ale hlavně nástroje, které mají tuto kouzelnou moc v sobě. Možná i proto, že je s tímto cílem někdo vytvořil.

Na světě je spousta výrobců hudebních nástrojů a všemožného příslušenství, někteří vyrábějí pouze s ohledem na cenu a sekají své produkty ve velkém bez ohledu na výsledek. Jsou, ale, zaplať bůh, i tací, kteří vědí, že se každému nástroji musí věnovat péče, a to nemluvím jenom o nástrojích klasických nebo elektrických. Je spousta dalšího, řekněme příslušenství, které by nám umělcům nemělo překážet, ale spíše pomáhat a
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2019/07 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2019/07

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-clanky/Ortega-Guitars-vyrobni-reportaz~01~cervenec~2019/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.