přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

kytaraMyles Kennedy - Pohled tygra

17.07. | Autor: Dan Sywala | sekce: pro muzikanty - články

Myles Kennedy - Pohled tygra


Titulek tohoto rozhovoru vás nemá motivovat k opětovnému zhlédnutí kultovní boxerské filmové série s Rockym, ale zdůraznit, jak strastiplná byla cesta jednoho z nejvýraznějších rockových zpěváků dnešní doby k vydání první sólové desky. Myles Kennedy je pojem, který si mnozí spojí s formací Alter Bridge, a těm ostatním stačí říci „Ten zpěvák od Slashe“.

Odpovídajícího uznání se mu však dostalo až v pokročilém věku, a to hlavně díky instinktu. Ten ho sice nakonec dovedl tam, kam potřeboval, ale v mezičase odmítl několik prestižních nabídek a své sólové nápady podrobuje nekompromisní kritice. Sólový debut pod názvem Year of the Tiger je tak ve skutečnosti sólovkou číslo dvě, protože původní materiál zavrhl a raději spontánně napsal další. Autorovi pomalu táhne na padesát, ale až teď si plní své sny a vyrovnává se s minulostí. Nejen o zákulisí nové desky, ale třeba i o meditaci, Slashovi a archivních kytarách jsme vedli následující rozhovor.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2018/07 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/07

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-clanky/Myles-Kennedy-Pohled-tygra~17~cervenec~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
tagy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.