přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

bicíMiloš Meier - Nemůžete čekat, že dostanete všechno hned a zadarmo

31.10.2018 | Autor: Jan Červenka | sekce: pro muzikanty - články
Miloš Meier je jedním z nejvýraznějších českých bubeníků. V anketě posluchačů radia Beat a čtenářů časopisu Rock & Pop byl vybrán do české superskupiny spolu s Michalem Pavlíčkem, Kamilem Střihavkou, Vladimírem Kulhánkem, Romanem Dragounem a Janem Hrubým. Jaká byla cesta z Hronova až do kapely kytaristy Guse G. (ex Ozzy Osbourne, Firewind), se kterým se chystá na velké turné po celé Evropě?

Miloš Meier - Nemůžete čekat, že dostanete všechno hned a zadarmo


V deseti letech jsi začal na bicí a o rok později jsi už bral záskoky s kapelou svého otce. To je poměrně efektivní start. Jaké byly tvé začátky?
Trošku těžší - bylo totiž poměrně obtížné sehnat v našem kraji v té době učitele na bicí. Na škole v Hronově učitel nebyl, proto jsem nejprve chodil k nejrůznějším bubeníkům třeba i v důchodovém věku, takže na programu byla dechovka. Přehrávali jsme takové ty pochodové knížky, a hlavně cvičení na malý buben, učebnice Tuzar, Šprunk atd. Dnes to beru jako přínos, protože táta mě hned mohl vzít do praxe do svého
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2018/10 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/10

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-clanky/Milos-Meier-Nemuzete-cekat-ze-dostanete-vsechno-hned-a-zadarmo~31~rijen~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.