přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

kytaraMille Petrozza - rozhovor

30.08. | Autor: Tomáš Tomis | sekce: pro muzikanty - články
Němečtí Kreator jsou bezesporu jednou z největších ikon evropského thrash metalu už po více než tři desetiletí a svou poslední deskou Gods of Violence z roku 2017 opět svým fanouškům dokázali, že se na nich zub času rozhodně nijak negativně neprojevil. Ba naopak ukazují, že se hudebně neustále vyvíjejí, překonávají sami sebe a zůstávají pořád relevantní. Podařilo se nám ukořistit trochu času frontmana, kytaristy a hlavního skladatele Millea Petrozzy, když kapela v rámci svého turné zastavila v pražské MeetFactory. Abychom se ho mohli vyptat na zajímavé informace ohledně jeho nástrojů ESP, aparatury, kterou používá, ale také n zajímavosti z jeho osobního života.

Mille Petrozza - rozhovorNejprve bychom ti chtěli poděkovat, že sis na nás udělal čas. Je mi jasné, že při tvém nabitém programu to bylo velmi těžké. Díky moc.
To vůbec neřeš!

Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2018/08 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/08

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-clanky/Mille-Petrozza-rozhovor~30~srpen~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.