muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

bicíMikkey Dee - Paličku, nebo hokejku?

16.02. | Autor: Dan Sywala | sekce: pro muzikanty - články

Mikkey Dee - Paličku, nebo hokejku?

foto: Raymond Ahner


Švédského bubeníka Mikkeyho Deea si většina fanoušků vybaví jako nepostradatelnou oporu Lemmyho v Motörhead. Ten se ale bohužel přesunul k baru na druhém břehu a zbylí chlapci si museli nějak poradit. Kytarista Phil Campbell si se svými syny založil formaci Phil Campbell and The Bastard Sons a Mikkeyho hbitě ulovili Scorpions.

Právě jejich poslední vystoupení v Ostravě bylo příležitostí uznávanou kapacitu odchytnout. V našem rozhovoru jsme se kromě rozboru značek bicích souprav věnovali i jeho oblíbeným živým deskám, ale i hokeji nebo kouzlu bílých tenisek.

Jak jste si užil vystoupení se Scorpions v Ostravar Aréně? Kromě jiného jste předvedl obdivuhodné sólo a za efekty s plošinou pod bicími by se nemusel stydět ani bubeník Kiss, Eric Singer.
Byl to moc fajn koncert, přestože to byla první akce po asi měsíční pauze. Bylo tam tak pár drobnosti, které by bylo potřeba pro příště doladit. Ale celkově to byla paráda. Měli jsme úžasné publikum, kterému jsme dlužili náhradu za odložené vystoupení. Abych řekl pravdu, dalo mi to celkem zabrat a dnes jsem utahaný jako kotě.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2020/02 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2020/02

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-clanky/Mikkey-Dee-Palicku-nebo-hokejku~16~unor~2020/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.