přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

kytaraMichael Schenker Fest - rozhovor s muzikantskou legendou

21.11.2018 | Autor: Jezz. | sekce: pro muzikanty - články

Michael Schenker Fest - rozhovor s muzikantskou legendou


Festival Michaela Schenkera

14. listopadu v rámci Resurrection Tour: Europe 2018 přijede do Prahy do Kongresového centra Michael Schenker (63) se svým projektem Michael Schenker Fest a odehraje to nejlepší ze své skoro padesátileté hudební kariéry, stejně jako novinky z alba Resurrection, které vyšlo v březnu tohoto roku.

Album Resurrection spojuje nové se starým ve formě tří původních zpěváků Michael Schenker Group- Garyho Bardena, Grahama Bonneta a Robina Mcauleye - a současného člena Michael Schenker’s Temple of Rock Doogieho Whitea. Praha je poslední zastávkou turné a já vám u příležitosti chystaného koncertu přináším rozhovor s touto legendou, muzikantem, který stál u zrodu legendárních Scorpions a byl lídrem britských UFO.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2018/11 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/11

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-clanky/Michael-Schenker-Fest-rozhovor-s-muzikantskou-legendou~21~listopad~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.