přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

žádnýLaura a její tygři - Živý organismus ve studiu

19.12. | Autor: Ladislav Ptáček | sekce: pro muzikanty - články

Laura a její tygři - Živý organismus ve studiu


Laura a její tygři? Velká kapela s velkým jménem. Jejich muzika? Radost, tanec, odvaz, neustálý pohyb vpřed. Setkání ve studiu? Velký zážitek. Nahrává se totiž naživo.

V dubnu roku tohoto...
... se nahrávalo ve studiu Ponte v Mostě. Zvukařem byl Roman Dobrev, který se zná s Karlem Šůchou ještě z dob dávných, kdy spolu hráli v Mostě v začínajících kapelách. S ohledem na Karlovu absolutní profesionalitu nebyla klíčem, proč nahrávat právě tady, jejich dávná známost, ale dobrý zvuk, který Roman dokáže získat.

Vcházíme
Studio samotné sestává z rozlehlých vstupních prostor, které tvoří několik místností. Nechybí kuchyňka ani nezbytné kanape. Odsud je výhled na překrásnou, obrovskou černobílou fototapetu ze studia v Abbey Road. Dýchá z ní tajemno a inspirace.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2018/12 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/12

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-clanky/Laura-a-jeji-tygri-Zivy-organismus-ve-studiu~19~prosinec~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.