přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

žádnýKaz Rodriguez - bubeník a skladatel

04.04. | Autor: Matěj Kubíček | sekce: pro muzikanty - články

Kaz Rodriguez - bubeník a skladatelBubeník a skladatel Kaz Rodriguez přijel na podzim zahrát do Prahy na festival Festiwall. V jednom nabitém dni představil své vlastní kompozice v rámci sólové kliniky a odehrál koncert s kapelou kytaristy Alexe Hutchingse. Kromě toho jsme stihli i poučný rozhovor o hudbě, motivaci, emocích a synestezii.

Kaz Rodriguez je muzikant nové generace. Nestěžuje si na oslabování starých distribučních struktur a nedostatek peněz v hudebním průmyslu, naopak využívá moderní technologie ve svůj prospěch a nutno říci, že s úspěchem. Kaz, podobně jako třeba Anika Nilles, se proslavil skrze videa na YouTube, kde bubnuje do vlastních skladeb. A nejen to. Jeho nahrávky jsou tak originální a zajímavé, že si je přivlastnila celá řada dalších bubeníků velmi zvučných jmen, jako třeba zmíněná Anika Nilles nebo Aaron Spears, kteří zveřejnili vlastní verze bubenických videí s Kazovými podklady. Co víc si přát, než aby váš o generaci starší idol nahrál bicí do vašeho tracku? A hlavně, není krásné, že se to děje?

Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2018/04 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/04

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-clanky/Kaz-Rodriguez-bubenik-a-skladatel~04~duben~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
tagy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.