muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

žádnýJolly - Pozitivní i negativní účinky rodiny

28.02. | Autor: Dan Sywala | sekce: pro muzikanty - články

Jolly - Pozitivní i negativní účinky rodiny


Je to dost reálné, že jste o americké progresivní rock metalové formaci Jolly nikdy neslyšeli. Ale ve vší střízlivosti jde o undergroundový klenot. Mou pozornost si získali v roce 2013 svým revolučním dvojalbem The Audio Guide to Happiness, kde do skladeb přidávali binaurální tóny, které mají posluchači navodit pocit štěstí.

Kapela se však na řadu let odmlčela a nepochybně jako vy jsem už několikrát zažil, že moje oblíbená kapela nedosáhne se svým návratem na scénu na nastavenou laťku. V tomto případě ale došlo k příjemnému překvapení a album Family patří k tomu nejlepšímu, co můžete dnes na poli progresivního rock/metalu najít. S frontmanem Anadalem jsme probrali události v posledních letech, nové album a kromě jiného i jeho fobie na začátku kariéry.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2020/02 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2020/02

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-clanky/Jolly-Pozitivni-i-negativni-ucinky-rodiny~28~unor~2020/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.