přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

klávesy„Jak se žije českému muzikantovi v zemi vycházejícího slunce“ - rozhovor s Danielem Forró

24.05. | Autor: Bohuslav Bob Zika | sekce: pro muzikanty - články
S Danielem Forróem se znám přibližně od devadesátých let, kdy jsem v Brně studoval. Poté jsme se potkávali na Lhenických klávesách, kde byl porotcem, lektorem, demonstrátorem, dobrým rádcem, a hlavně člověkem se širokým rozhledem, se kterým se dalo u skleničky povídat o čemkoliv. Po devíti letech skončily Lhenice a také naše setkávání. O nějaký rok později Daniel následoval svoji ženu do dalekého Japonska. Tam se usadil a žije zde již patnáct let. V letošním roce oslavil své šedesátiny (vše nejlepší!) a v mé hlavě se zrodil plán jej po čase opět vyzpovídat.

„Jak se žije českému muzikantovi v zemi vycházejícího slunce“ - rozhovor s Danielem ForróPouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2018/05 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/05

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-clanky/Jak-se-zije-ceskemu-muzikantovi-v-zemi-vychazejiciho-slunce-rozhovor-s-Danielem-Forro~24~kveten~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
tagy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.