muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

žádnýHosa Technology - Rozhovor nejen o kabelech

21.07. | Autor: Ladislav Ptáček | sekce: pro muzikanty - články

Hosa Technology - Rozhovor nejen o kabelech


Každého zajímají zesilovače a mikrofony a nástroje a... Jenže ono by nic z toho nefungovalo, kdybychom neměli to správné propojení. Americká společnost Hosa je na trhu od roku 1984. Za tu dobu už propojila pěknou řádku muziky.

Rozhovor jsme vedli s panem Hoytem Binderem, šéfem prodeje společnosti Hosa. Tato u nás nepříliš známá značka se věnuje zejména kabelům a souvisejícímu příslušenství. Pojďme se podívat na tuto americkou, v Kalifornii sídlící společnost, kterou v minulém století založil jeden chudý japonský mladík...

Představte, prosím, krátce vaši společnost našim čtenářům.
Věnujeme se propojování zvuku, a to jak pro hudebníky, tak pro hudební průmysl. Ale rozšiřujeme se s tím, jak tato průmyslová odvětví rostou. Ty se postupně blíží k osvětlení, videu i zpracování dat. K tradičním produktům jako kabely či adaptéry nabízíme velké množství příslušenství. Zde mám na mysli například mikrofonní stojany, organizátory kabelů či testery kabelů.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2020/07 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2020/07

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-clanky/Hosa-Technology-Rozhovor-nejen-o-kabelech~21~cervenec~2020/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.