přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

bicíDrumfest Slovakia 2018 - druhý ročník bubenického festivalu

03.08. | Autor: Karolina Uherčíková | sekce: pro muzikanty - články

Drumfest Slovakia 2018 - druhý ročník bubenického festivalu (foto Braňo Poláček)


Šestého dubna se konal v Kulturním domě v Pezinoku druhý ročník bubenického festivalu Drumfest Slovakia. O tom, co nového přinesl, jaká byla atmosféra, ale také o tom, co na nás chystají zapálení nadšenci bicích nástrojů na Slovensku, se dozvíte v krátkém rozhovoru s organizátorem Drumfestu Slovakia Petterem Bittnerem.

Jak vnímáš z pohledu organizátora druhý ročník? Jaký byl pro tebe osobně?
Jsem rád, že se v mém rodném městě opět setkala komunita lidí, která miluje bubny a všechno, co s nimi souvisí. Když jsem se v tom shonu na chvilku zastavil a rozhlédnul se kolem, bylo krásné sledovat ty horlivé debaty a radostné tváře různých generací. Elektrizující atmosféru potvrdili nejen návštěvníci, ale i samotní vystupující umělci. Podílel jsem se na přípravě několika menších i velkých festivalů na Slovensku. Vždy jsem se snažil o to, aby se hudebníci na pódiu jako doma. Doufám, že právě tento záměr se nám s celým týmem podařilo naplnit. Velké díky samozřejmě patří všem partnerům festivalu, bez kterých bychom takovou specializovanou akci nedokázali zorganizovat.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2018/08 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/08

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-clanky/Drumfest-Slovakia-2018-druhy-rocnik-bubenickeho-festivalu~03~srpen~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.