přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

bicíBubenický festival ve Vysokém Mýtě - sedmý ročník akce pro bubeníky

12.01. | Autor: Karolina Uherčíková | sekce: pro muzikanty - články
Koncem října jsme se vydali do východních Čech, kde se konal sedmý ročník jedné z nejvýznamnějších akcí pro české a slovenské bubeníky - Bubenický festival ve Vysokém Mýtě.

Line-up sliboval pestrý program, kromě headlinerů, deathmetalisty George Kolliase z Řecka a žánrově nedefinovatelného šílence Scota Pellegroma z USA, vystoupilo na bubenickém festivalu mnoho zajímavých osobností české bubenické scény.

Bubenický festival ve Vysokém Mýtě - sedmý ročník akce pro bubeníky


Zpěv lesních vil vystřídal DJský pult, na závěr přišel death metal
Program sedmého ročníku otevřelo seskupení Drumwave, v sestavě Martin Vajgl, Hanz Sedlář a Václav Zima. Rozehřívání pódia bylo zajímavé zejména pro muzikálnost, kterou se snažil projekt Drumwave návštěvníkům dokázat, že bicí jsou nejen nástroj rytmický, ale z veliké části i melodický. Hlavním tématem vystoupení byla podle všeho otázka, jak smysluplně využít prostor, který hudebníkům, konkrétně bubeníkům, nabízí
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2018/01 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/01

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-clanky/Bubenicky-festival-ve-Vysokem-Myte-sedmy-rocnik-akce-pro-bubeniky~12~leden~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.