muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

žádnýAttila Csihar - Muž mnoha temných tváří

23.10. | Autor: Dan Sywala | sekce: pro muzikanty - články

Attila Csihar - Muž mnoha temných tváří


Na proměnlivé a rozmanité blackmetalové scéně bychom našli jen několik stabilních opor. Jednou z mála je maďarský zpěvák Attila Csihar, který je již několik dekád spojen s kultovními norskými Mayhem.

Ikonický frontman, který si kolem sebe stále udržuje silnou auru, je ale muž mnoha tváří, a kromě aktivit s americkými Sunn O))) nebo propagace svého sólového projektu, je to i velký nadšenec do historie. Více už v našem rozhovoru, který proběhl před vyprodaným vystoupením v pražském klubu MeetFactory, kde Mayhem předskakovala další velká blackmetalová ikona jménem Gaahl.

Gaahl, který vám předskakuje a věnoval nám také pár minut, povídal, že na turistiku po Praze vůbec neměl čas. Vy jste ale mezeru v rozvrhu našel. Kam jste vyrazil?
Do centra jsme se nedostali, protože to bylo daleko, ale chtěl jsem si za každou cenu zajít někam na točené české pivo. Promotér nám doporučil jeden tradiční podnik jen deset minut odtud, kde jsme si v nádherném prostředí dali točenou plzeň. Připadal jsem si jako Švejk a bylo to luxusní. (smích) Nejsem velký pivař, ale když už si něco dám, tak tradiční ležák.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2020/10 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2020/10

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-clanky/Attila-Csihar-Muz-mnoha-temnych-tvari~23~rijen~2020/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.