přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

kytaraAaron Aedy - Nedoceněný metronom

21.04. | Autor: Dan Sywala | sekce: pro muzikanty - články

Aaron Aedy - Nedoceněný metronom


V průběhu let jsem na festivalu Brutal Assault pořídil řadu rozhovorů, ale málokdy jsem měl pocit, že bych chtěl daného muzikanta za strýce. Britští doom metalisté Paradise Lost jsou na scéně už třicet let a užívají si zaslouženou popularitu po sérii vyrovnaných alb, kterým předcházely různé kariérní úlety. Následkům experimentů, ale i pochval, byli většinou vystaveni dva hlavní skladatelé Gregor Mackintosh a Nick Holmes. Toužil jsem proto po rozhovoru s méně společensky vytíženým, avšak neméně klíčovým členem kapely.

Rytmický kytarista Aaron Aedy se ukázal jako nesmírně vyrovnaná a vtipná osobnost, která je extrémně důležitou součástí skládačky, která drží pohromadě tolik let. V našem rozhovoru, který se z domluvené čtvrthodinky protáhl skoro na hodinu, jsme se věnovali jeho sbírce nástrojů, britskému humoru, literatuře, ale i inspirativnímu filozofování nad minulostí, ať už osobní či v rámci hudební roviny.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2019/04 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2019/04

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-clanky/Aaron-Aedy-Nedoceneny-metronom~21~duben~2019/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.