přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
články
7.8.2017 vKdyž v letech 1970 firma Raleigh představila světu svůj první Chopper Wheelie Bike stal se prakticky přes noc bestselerem a snem všech teenagerů. Všichni ho chtěli mít. Proto není divu, že se pro jeho nesmrtelnou image rozhodl použít pro své plány právě toto kolo i Sam Battle.
3.8.2017 Získat pro rozhovor Richarda Kruspeho z německých Rammstein byl bez přehánění běh na dlouhou trať. Jednání se táhla v podstatě několik let a nakonec se to podařilo těsně před druhým vystoupením kapely v Praze. Sestava měla sice značné zpoždění, ale díky vyhlášené německé preciznosti se vše podařilo realizovat, včetně podpisu kytary pro jednoho z fanoušků.
1.8.2017 Alex Scholpp provozuje již několik let v Německu metalovou školu, tak jsem zvědavě kráčel na jeho workshop do pražského Music City. Tarja Turunen (ex. Nightwish) si vybrala Alexe do své doprovodné kapely, což znamená, že je Alex dobrej!
31.7.2017 Jonathan Roye je producent a zvukař z Nasvihille v Tennessee. Kromě úspěšné kariéry za mixážním pultem také provozuje jeden z nejlepších kanálů na YouTube kanálů pro zvukaře mixnotes.tv a vlastní společnost Woodshed Audio, přes kterou nabízí vlastní samply bicích a perkusivních nástrojů.
30.7.2017 Firma z amerického Ashevillu vyrábějící modulární syntezátory a efektové moduly do euroracku. Původně amatérští nadšenci, kteří v současnosti vyrábějí pět syntezátorů a spoustu modulů od různých filtrů, bitcrusherů až po ring modulátory nebo kompresory.
22.7.2017 Paul Stanborough, původem z Bristolu (UK), posledních dvanáct let pracuje jako producent, zvukař, songwriter a mixer s neuvěřitelným výběrem talentovaných muzikantů. Hraje na bicí, kytaru, klavír, baskytaru a má slabost pro staré levné klávesy a syntezátory.
17.7.2017 V aktuálním díle našeho seriálu se podíváme na rozmanité posluchačské choutky kytaristy jedné z nejvýznamnějších formací progresivního metalu.
12.7.2017 Ve třetím a posledním dílu reportáže z Meinl Drum Festivalu ve Varšavě přinášíme bližší pohled na odehraná představení a také rozhovory s Mattem Halpernem (Periphery) a Darayem Brzozowskim (Dimmu Borgir).
8.7.2017 Již šestým rokem funguje na české poměry hvězdně obsazená bubenická akce. Minimálně jedno jméno světového významu, množství dalších hvězdných bubeníků na pódiu i mezi návštěvníky a bohatý doprovodný program, to vše za příznivou cenu a v místě snadno dostupném i z východu republiky. Vítejte na bubenickém festivalu ve Vysokém Mýtě!
7.7.2017 Milý strýčku,
tak jsme se s kapelou rozhodli, že konečně natočíme CD. Hrajeme už dlouho a vyrazili jsme do studia, že uděláme radost fanouškům, ale především sobě. Ale zvuk ze studia nás dost rozčaroval.

91-100 (2444) 

na začátek posounout vzad předešlé 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.