přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
články
8.11.2016 Milý strýčku Yllasi, tak jsem si zase naběhl. Člověk nemá poslouchat kamarády z kapely. Že prý mi drnčí struny na base. Tak jsem začal štelovat vejšku na kobylce.
4.11.2016 Přelom srpna a září je v mém kalendáři již tradičně vyznačen na dlouhou dobu dopředu. Když se teď nad tím zamyslím, tak ani nevím, která událost cyklicky opakující se každý rok je v mém životě natolik významnou, že o ní po celý rok přemýšlím a jsem po celou tu dobu plný takového toho očekávání, „jak to bude letos vypadat“.
3.11.2016 Nestává se každý den, aby si člověk mohl popovídat s kapelou, která mu změnila náhled na život a jejíž texty vyrýval spolužák Konečný do školní lavice prostě proto, že mu přišly zcela zásadní. Bohužel zde nemáme místo na takové perly, jako když Jirka Hrubeš s Michalem Pavlíčkem ožrali hrocha, Michaelovi Kocábovi při celní prohlídce vypadl na zem týdenní honorář pro celou kapelu, který v kapse pašoval z komunistického Polska, teenager Klauda Kryšpín zjistil, že rodiče jeho idola Hrubeše bydlí přímo u něj v ulici, nebo jak se Vilda Čok snažil obelstít bolševické celníky, aby získal baskytaru z kapitalistické ciziny.
3.11.2016 Finská firma Amfisound se zabývá ruční výrobou elektrických kytar a baskytar. V nabídce mají dvě základní řady kytar Classic (s klasickým tvarem) a Extreme (především „véčka“) a jednu basovou řadu, z nichž každá má několik modelů.
28.10.2016 Právem ho lze nazvat nejvýznamnějším textařem slovenské rockové hudby. Stál u zrodu Tublatanky a nebýt jeho, dnes bychom neznali revoluční písně jako Pravda víťazí nebo Loď do neznáma.
25.10.2016 Standa Barek určitě neumí vis svismo, toč vzad se závěsem v pravém podkolení, ale co umí skutečně náramně, je předvést zcela jinou „sestavu“ v organizování svého festivalů Kytara napříč žánry. A to v takových veletočích, že často nestačíme zírat.
21.10.2016  Milý strýčku Yllasi, v minulém čísle jsem si přečetl tvou nevybíravou kritiku Tomáše K, který se Tě snažil potrestat přes redakci, a obdivně jsem pokýval nad respektem redakce k Tvé osobě.
18.10.2016 Letos v červnu uspořádala ve svém sídle pražská obchodní společnost Panter seminář se zástupci firmy König & Meyer, konkrétně s panem Ulrichem Sodenem, který je manažerem exportu,...
18.10.2016 Warwick Bass Camp je událost plná nevšedních (vlastně nejen) basových a hudebních zážitků, které se nedějí zrovna každý den. O nevšednosti Bass Campu jsme si povídali již v minulých číslech, takže věřím, že není třeba se dál rozepisovat.
17.10.2016 Většina kytaristů začínala svou kariéru na klasickou kytaru nebo nějakou zapůjčenou lubovku. V dnešní době již není problém si za dostupnou minci zakoupit nástroj elektrického typu, zapíchnout kabel do zesilovače a zahrát prvních pár tónů.

91-100 (2378) 

na začátek posounout vzad předešlé 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.