přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
články
22.7.2017 Paul Stanborough, původem z Bristolu (UK), posledních dvanáct let pracuje jako producent, zvukař, songwriter a mixer s neuvěřitelným výběrem talentovaných muzikantů. Hraje na bicí, kytaru, klavír, baskytaru a má slabost pro staré levné klávesy a syntezátory.
17.7.2017 V aktuálním díle našeho seriálu se podíváme na rozmanité posluchačské choutky kytaristy jedné z nejvýznamnějších formací progresivního metalu.
12.7.2017 Ve třetím a posledním dílu reportáže z Meinl Drum Festivalu ve Varšavě přinášíme bližší pohled na odehraná představení a také rozhovory s Mattem Halpernem (Periphery) a Darayem Brzozowskim (Dimmu Borgir).
8.7.2017 Již šestým rokem funguje na české poměry hvězdně obsazená bubenická akce. Minimálně jedno jméno světového významu, množství dalších hvězdných bubeníků na pódiu i mezi návštěvníky a bohatý doprovodný program, to vše za příznivou cenu a v místě snadno dostupném i z východu republiky. Vítejte na bubenickém festivalu ve Vysokém Mýtě!
7.7.2017 Milý strýčku,
tak jsme se s kapelou rozhodli, že konečně natočíme CD. Hrajeme už dlouho a vyrazili jsme do studia, že uděláme radost fanouškům, ale především sobě. Ale zvuk ze studia nás dost rozčaroval.
3.7.2017 A už nikdy nebudete přemýšlet nad tím, kde můžete popustit uzdu své vášni. Malé přenosné reproduktory nebo „kombíčka“ na baterie už jsme všichni viděli. Postupem času se s pokročilými technologiemi velmi zvýšila i jejich kvalita provedení, zvuku a výdrž baterií.
2.7.2017 Na konci dubna nás při příležitosti akce Harman Day v pražském Music City navštívil zvukař Jon Burton, aby zde přednášel o zvuku. Jon je znám svou prací převážně s kapelami kombinujícími elektronické a akustické nástroje, zvučil například kapely Pendulum, Stereo MCs, Booka Shade, Stereophonics, Bombay Bicycle Club, a posledních čtrnáct let tráví za pultem The Prodigy.
1.7.2017 Jako fanoušek Yes s Trevorem Rabinem jsem si nemohl nechat ujít společný projekt Anderson, Rabin & Wakeman bývalých členů Yes. Protože na evropském turné se na Českou republiku nedostalo, vzal jsem zavděk Bruselem a při té příležitosti jsem si i domluvil rozhovor s klávesovou legendou Rickem Wakemanem.
1.7.2017 Nu Motion jsou přenosné klávesy, něco jako keytar, které si již získaly oblibu mezi hráči, jako je Jordan Rudess (Dream Theater), Ric’key Pageot (Madonna) nebo Coen Janssen (Epica).
28.6.2017 V minulém čísle jste se mohli dozvědět, že jsme si v září udělali z Muzikusu výlet do Polska. Rozhodli jsme se tak ovšem nejen proto, že výlety jsou super. Skutečným důvodem byla zvědavost, co nového německá firma Meinl pro všechny bubeníky a perkusionisty letos připravila.

91-100 (2439) 

na začátek posounout vzad předešlé 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.