přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
články
6.6.2017 Kolem skupiny Tichá dohoda se toho letos dělo hodně. Nejdřív Dohoda oslavila třicet let od svého založení a po osmnácti létech natočila nový autorský materiál. EP, které přináší tři nové skladby, nese název Achtung 30! a bylo dalším důvodem, proč se sejit a probrat historii kapely s kytaristou Danem Šustrem.
5.6.2017 Milý strýčku, tak jsme se s kapelou rozhodli, že konečně natočíme CD. Hrajeme už dlouho a vyrazili jsme do studia, že uděláme radost fanouškům, ale především sobě. Ale zvuk ze studia nás dost rozčaroval.
4.6.2017 Jak jednoduše vnést světlo do učebního procesu a co nejvíce ulehčit začátečníkům a kytaristům chtivým poznání hru na kytaru? Toto je otázka, kterou se zabývali nadšenci, lektoři a konstruktéři v oblasti hudby od Pekingu přes Paříž až po San Francisko.
2.6.2017 Benny Greb není jen virtuózní bubeník, ale také autor jednoho z nejdůležitějších výukových DVD posledních let, The Art and Science of Groove. V něm se pokouší odhalit složky, které tvoří kvalitu bubnování zvanou groove a představit cvičení, kterými lze tyto složky posílit. A nejen podle mého názoru je v tom velice úspěšný!
1.6.2017 Firma z USA přišla s výbornou vychytávkou pro hráče, kteří rádi hrají naboso, ale zároveň používají efekty. Spousta efektů má jen jednoduché spínače, které není tak snadné sešlápnout bosou nohou.
27.5.2017 Každá návštěva Národního divadla je jistě svátkem, a co teprve, když máte možnost podívat se, jak se na takovém místě dělá zvuk a provází vás dlouholetý mistr zvuku Emil Boháček. O tom, jaké výzvy stojí před divadelním zvukařem, jsme si povídali přímo v hlavní budově Národního divadla, v Zítkově budově.
13.5.2017 Letošní dvojvýstava Musikmesse a Prolight + Sound potvrdila dřívější trendy v tom, že Prolight + Sound byla zase o kousek větší a Musikmesse o kousek menší. Dále ubylo nahrávací techniky a přibylo jevištních konstrukcí a světelných i jiných efektů.
12.5.2017 Když se v Praze mezi muzikanty řekne Mezi Vodami v Modřanech, všichni si vybaví prodejnu a sklad Kytary.cz, avšak 8. září se toto místo stalo dějištěm multižánrové akce s názvem Music Festiwall. Nejednalo se však pouze o hudební produkci.
6.5.2017 17. září proběhl v hlavním městě sousedního Polska bubenický festival pořádaný německým výrobcem činelů Meinl, a protože sestava účinkujících byla nejen hvězdná, ale obsahovala i českého zástupce, Muzikus nelenil a vydal se v silné čtyřčlenné sestavě (dva redaktoři, fotografka a kotě) do sedm set kilometrů vzdálené Varšavy, aby o akci čtenářům podal podrobnou zprávu.
4.5.2017 Nadešel čas posunout se opět dál v našem putování kolem (snad pro mnohé) dosud nepoznaných basových vod. A tak je zde další pokračování Markneukirchenských basových hlavolamů, ve kterých se zabýváme vším novým a zajímavým, co jsem se dozvěděl od baskytarových špiček na jednotlivých workshopech Warwick Bass Campu 2015.

81-90 (2418) 

na začátek posounout vzad předešlé 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.