přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
články
2.12.2016 Severoanglická partička Asking Alexandria je na scéně téměř deset, ale raketový rozlet mohl ukončit odchod dlouholetého frontmana Dannyho Worsnopa počátkem loňského roku.
1.12.2016 Fylde je firma kytaráře Rogera Bucknalla z britského Penrithu v Cumbrii založená v roce 1973. V jeho nabídce najdeme ponejvíce akustické kytary, vyrábí ale i mandolíny, mandoly, bouzouki a citoly. U akustik najdeme jak standardní, tak zakázkové nebo signature nástroje.
22.11.2016 Setkání s klasickým mechanickým nástrojem - ať je to bicí nástroj, housle nebo piano - je pro každého muzikanta jistě okamžikem opravdovým, stejně jako je opravdový ten samotný nástroj.
16.11.2016 Spíše uměleckým dílem by se ale dal nazvat kousek Martina Molina příznačně pojmenovaný Marble Machie. K jeho rozeznění jsou totiž zapotřebí dva tisíce kuliček, které neustále kolují odshora dolů předem dokonale a promyšleně určenými cestičkami,...
11.11.2016 Někdy okolo roku dva tisíce mi jeden známý trumpetista navrhl, jestli bych s ním nejel na jakési hudební kurzy. Měl jsem tehdy jiné plány, a tak jsem ho prostě a jednoduše poslal do háje.
8.11.2016 Milý strýčku Yllasi, tak jsem si zase naběhl. Člověk nemá poslouchat kamarády z kapely. Že prý mi drnčí struny na base. Tak jsem začal štelovat vejšku na kobylce.
4.11.2016 Přelom srpna a září je v mém kalendáři již tradičně vyznačen na dlouhou dobu dopředu. Když se teď nad tím zamyslím, tak ani nevím, která událost cyklicky opakující se každý rok je v mém životě natolik významnou, že o ní po celý rok přemýšlím a jsem po celou tu dobu plný takového toho očekávání, „jak to bude letos vypadat“.
3.11.2016 Nestává se každý den, aby si člověk mohl popovídat s kapelou, která mu změnila náhled na život a jejíž texty vyrýval spolužák Konečný do školní lavice prostě proto, že mu přišly zcela zásadní. Bohužel zde nemáme místo na takové perly, jako když Jirka Hrubeš s Michalem Pavlíčkem ožrali hrocha, Michaelovi Kocábovi při celní prohlídce vypadl na zem týdenní honorář pro celou kapelu, který v kapse pašoval z komunistického Polska, teenager Klauda Kryšpín zjistil, že rodiče jeho idola Hrubeše bydlí přímo u něj v ulici, nebo jak se Vilda Čok snažil obelstít bolševické celníky, aby získal baskytaru z kapitalistické ciziny.
3.11.2016 Finská firma Amfisound se zabývá ruční výrobou elektrických kytar a baskytar. V nabídce mají dvě základní řady kytar Classic (s klasickým tvarem) a Extreme (především „véčka“) a jednu basovou řadu, z nichž každá má několik modelů.
28.10.2016 Právem ho lze nazvat nejvýznamnějším textařem slovenské rockové hudby. Stál u zrodu Tublatanky a nebýt jeho, dnes bychom neznali revoluční písně jako Pravda víťazí nebo Loď do neznáma.

71-80 (2363) 

na začátek posounout vzad předešlé 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.