přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
články
24.8.2016 Jeden z nejvyhledávanějších hudebních festivalů v České republice, který si získal evropské, ne-li světové, renomé, letos oslavil dvacet let své existence. Po povedeném dalším ročníku připravili organizátoři v rámci oslav i rozsáhlou publikaci.
18.8.2016 Na jednom ze sídlištních předměstí Plzně, do kopce na sever od synagogy, nad betonovou sámoškou, můžete po železných schodech vystoupat vzhůru do obchůdku s audio elektronikou.
14.8.2016 Nebudu zastírat, že David Coverdale je můj oblíbenec, a považuji jej za jednoho z nejlepších rockových zpěváků všech dob. Navíc byl před pražským koncertem anoncován materiál z mé nejoblíbenější éry Deep Purple, tedy z alb Burn, Stormbringer a Come Taste the Band.
9.8.2016 S nadcházejícími chladnými podzimními a zimními dny nás čekají spíše krásné zimní procházky než vysedávání na zahrádkách na sluníčku u vychlazeného moku. No a na sychravé zimní počasí je potřeba, abychom byli vybaveni třeba dobrou hudbou, propojenou třeba i s obrazem, a hlavně i lahodným kvalitním šnapsem, který nás náležitě zahřeje!
7.8.2016 Milý strýčku, chci se jenom zeptat, proč mě vyhodili z kapely. Dík, Standa Drahý Stando, je mi to líto, ale důvodů může být víc. Doporučuji ti položit sám sobě několik následujících otázek: Nechoval ses k nim ošklivě? Chodil jsi včas na srazy? Byl na tebe spoleh?
3.8.2016 Bicí jsou v běžné popáčově-rockově-jazzové kapele doprovodným nástrojem už jenom proto, že z nich těžko vyloudíte nějakou kloudnou melodii. Takže málokdy mohou hrát, na rozdíl od všech ostatních nástrojů, samy, a pokud ano, není to zas tak úplně hudba.
1.8.2016 S Jojo Mayerem jsem měl možnost mluvit již několikrát a pokaždé jsou to rozhovory dalece přesahující jen hudební rámec. Nejnovější příležitost se naskytla při jeho letošním koncertě v Lucerna Music Baru, kde hrál s aktualizovaným složením kapely The Nerve.
1.8.2016 Uprostřed německé vesničky s půvabně germánským názvem Gutenstetten, rozlohou pouze o něco větší než dvacet kilometrů čtverečních, se konalo koncem června druhé pokračování kytarového festivalu Ibanez Guitar Fest.
30.7.2016 Mark Blanchard staví akustické kytary v kalifornském Los Gatos. Vyrábí jak country, tak jazzové i klasické kytary. U každého typu má v nabídce několik řad lišících se dřevem, zpracováním a výbavou.
29.7.2016 Vynikající hobojista a klávesista, který se poprvé objevil na Mišíkově Dvojce a od té doby se pravidelně objevuje na významných rockových a fusion albech.

101-110 (2363) 

na začátek posounout vzad předešlé 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.