přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
články
28.6.2017 V minulém čísle jste se mohli dozvědět, že jsme si v září udělali z Muzikusu výlet do Polska. Rozhodli jsme se tak ovšem nejen proto, že výlety jsou super. Skutečným důvodem byla zvědavost, co nového německá firma Meinl pro všechny bubeníky a perkusionisty letos připravila.
15.6.2017 Americký kytarista nigerijského původu Tosin Abasi patří k nejuznávanějším zástupcům nové generace metalových kytaristů. Přesněji krelativně mladé vlně progresivního metalu, která je označovaná jako djent.
10.6.2017 Asi každý, kdo má co do činění s věcmi od firmy Radial, si odnáší pocit „touhle krabičkou bych teda do hlavy dostat nechtěl“. Jenže jejich věcičky jsou nejen bytelné, ale navíc dobře hrají. Což už je mnohem zajímavější kombinace.
6.6.2017 Kolem skupiny Tichá dohoda se toho letos dělo hodně. Nejdřív Dohoda oslavila třicet let od svého založení a po osmnácti létech natočila nový autorský materiál. EP, které přináší tři nové skladby, nese název Achtung 30! a bylo dalším důvodem, proč se sejit a probrat historii kapely s kytaristou Danem Šustrem.
5.6.2017 Milý strýčku, tak jsme se s kapelou rozhodli, že konečně natočíme CD. Hrajeme už dlouho a vyrazili jsme do studia, že uděláme radost fanouškům, ale především sobě. Ale zvuk ze studia nás dost rozčaroval.
4.6.2017 Jak jednoduše vnést světlo do učebního procesu a co nejvíce ulehčit začátečníkům a kytaristům chtivým poznání hru na kytaru? Toto je otázka, kterou se zabývali nadšenci, lektoři a konstruktéři v oblasti hudby od Pekingu přes Paříž až po San Francisko.
2.6.2017 Benny Greb není jen virtuózní bubeník, ale také autor jednoho z nejdůležitějších výukových DVD posledních let, The Art and Science of Groove. V něm se pokouší odhalit složky, které tvoří kvalitu bubnování zvanou groove a představit cvičení, kterými lze tyto složky posílit. A nejen podle mého názoru je v tom velice úspěšný!
1.6.2017 Firma z USA přišla s výbornou vychytávkou pro hráče, kteří rádi hrají naboso, ale zároveň používají efekty. Spousta efektů má jen jednoduché spínače, které není tak snadné sešlápnout bosou nohou.
27.5.2017 Každá návštěva Národního divadla je jistě svátkem, a co teprve, když máte možnost podívat se, jak se na takovém místě dělá zvuk a provází vás dlouholetý mistr zvuku Emil Boháček. O tom, jaké výzvy stojí před divadelním zvukařem, jsme si povídali přímo v hlavní budově Národního divadla, v Zítkově budově.
13.5.2017 Letošní dvojvýstava Musikmesse a Prolight + Sound potvrdila dřívější trendy v tom, že Prolight + Sound byla zase o kousek větší a Musikmesse o kousek menší. Dále ubylo nahrávací techniky a přibylo jevištních konstrukcí a světelných i jiných efektů.

101-110 (2440) 

na začátek posounout vzad předešlé 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.