přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
články
22.2.2017 Když se oblíbená slovenská zpěvačka Misha vrátila z mateřské dovolené, pro mnohé se dost překvapivě rozhodla ukončit muzikantskou kariéru a začala se profesionálně věnovat fotografování. Co ji k tomu vedlo? Dozvíte se v následujícím rozhovoru.
20.2.2017 Milý strýčku Yllasi, nevím, jestli se tě už někdo ptal, ale jak je to se zpíváním v češtině jiných, zejména anglických, skladeb? Někdo říká, že to je porušování autorských práv, někdo, že když je to v angličtině, tak si můžu zpívat, co chci, od koho chci. Jak je to doopravdy?
18.2.2017 Všichni si určitě zřetelně vybavujete hlášku ze střední: „... číny, kalhoty do zvonu, holky a placatý kytary...“ Teda jasně že všichni ne, ale my někteří v nejlepších letech. :-) Prostě my mladí!
16.2.2017 Již poněkolikáté se do naší země podíval klávesista Deep Purple Don Airey, v jehož kapele hraje nenápadný, ale o to lepší basista Laurence Cottle. Tohoto pána netřeba nijak zvlášť představovat, zvlášť když jeho profil vyšel v květnovém Muzikusu 2014.
11.2.2017 Milí klávesoví přátelé, před časem jsme si na konci seriálu Klávesákovo zamyšlení slíbili, že témata v něm nastíněná poněkud rozšíříme a spojíme do jednoho většího celku, který se bude zabývat tvorbou klávesového partu.
3.2.2017 Spolupráce s Radimem Hladíkem a Blue Effectem byla doslova nabita různými zážitky. Ať to byly koncerty na nejrozličnějších místech, nebo jen samotný fakt, že se nám podařilo oživit repertoár Blue Effectu, Flamenga, The Matadors i mých domovských Walk Choc Ice.
2.2.2017 S překvapivým vynálezem se vytáhla firma Tone Wood ze Spojených států. Jedná se o multiefekt pro akustické kytary. Je ve formě krabičky, která pomocí magnetu připevníte na zadní stranu kytary (nepoškrábe lak), zapojíte ji do jackové zdířky a vaše kytara má rázem k dispozici delay, reverb a další efekty.
27.1.2017 Tato dvě písmena a jejich charakteristický tvar ve znaku si dobře zapamatujte, jelikož se brzy budou skloňovat napříč celou hudební veřejností! Možná. Nebo taky ne, nicméně rozhodně se jedná o produkt, který stojí za vaši pozornost. Soundbox.
22.1.2017 Milý strýčku i, musím si Ti postěžovat. Lidi jsou prasata a dobytek a vůbec už nemůžu nikomu věřit. Představ si, kamarád z kapely odešel a já jsem po několika měsících slyšel, jak hraje s novu kapelou.
16.1.2017 Je možné, že vám jméno Jennifer Batten na první dojem nic neříká, ale vedle bývalé pravé ruky Michaela Jacksona a Jeffa Becka se tu bavíme nejen o uznávané lektorce, ale také o inovátorce v rámci kytarového vybavení.

101-110 (2408) 

na začátek posounout vzad předešlé 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.