přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
články
17.10.2016 Někdo z vás už to možná ví, jiný aspoň matně tuší, že hudba se dá hrát nejenom na zkreslenou kytaru. V centru Plzně je ve sklepních prostorách jednoho činžovního domu dílna, v níž v zajímavém tvůrčím prostředí, jež prý ale mistrova paní nazývá mnohem méně laskavě, ...
6.10.2016 Uskupení Circus Problem patří od svého založení v roce 2012 mezi nejoriginálnější přírůstky domácí scény a letos se vypracovali mezi nejvyhledávanější kapelu letní festivalové scény.
27.9.2016 Časopis Muzikus mě oslovil, jestli bych nedal dohromady rozhovory ohledně nové americko-české pedálové firmy KHDK (zkratka z jmen Kirk Hammett a David Karon, pozn. autora).
26.9.2016 Futrál nehraje. Tedy pokud si nějaký z těch tvrdších nevyberete dočasně za bicí nástroj. Ale zkuste svoje milované a dlouze "naspořené" vybavení naházet jen tak do dodávky a pak se s ním projeďte po několika po zimě vyzobaných českých okreskách, načež koukněte, co z něj dovezete.
25.9.2016 Firma Breedlove byla založena v roce 1992 Larrym Breedlovem a Stevem Hendersonem v Oregonu. V nabídce mají desítky typů kytar rozdělených podle tvarů, počtu strun nebo použitých materiálů.
22.9.2016 Začnu netradičně přímo úvodní větou ze stránky, kde jsem našel dnešní téma: „Kurv je ,drnkací‘ digitální kytara, která umožňuje komukoli naučit se a přehrát skladby pomocí dotyku, hmatu, pohybu a gesta.“
21.9.2016 tento náš dopis se Vám nebude líbit, ale musíme, ač neradi, poslat stížnost na strýčka Yllase pro jeho naprosto nevhodné, až zločinné, jednání, kterého se dopustil na našem koncertu. Nejen že nás oba dva slovně napadal, a to výrazy, které ve většině případů si nedovolíme ani šeptat, natož psát, ale snažil se nám i poškodit i zařízení.
19.9.2016 Těžko byste hledali většího psychopata, než je frontman americké mathcoreové formace The Dillinger Escape Plan. Lezení po bednách, skoky do davu a akrobacie s mikrofonem jsou nepostradatelnou součástí každého vystoupení, a ani zbytek kapely se nenechává zahanbit.
15.9.2016 Na Warwick Bass Campu potkáte řadu osobností z basového světa, které dosáhli velkých věcí různými způsoby. Některé cesty se ale v celém kontextu basových špiček poněkud vyjímají a jsou velmi atypické, až překvapivé. Taková cesta je také možná?
8.9.2016 Po rozhovoru s producentem Stevem Lyonem, který najdete v Muzikusu 9/2015, se nám nabídla jedinečná možnost navštívit Steva přímo v jeho londýnském studiu Panic Button Studios, umístěném na jednom z ostrovů řeky Temže.

101-110 (2378) 

na začátek posounout vzad předešlé 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.