muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

žádný10 desek - 10 nejoblíbenějších desek Pavla Marcela

09.02. | Autoři: Ivan Ivanov, Pavel Marcel | sekce: pro muzikanty - články

10 desek - 10 nejoblíbenějších desek Pavla Marcela


Bývalý kytarista skupiny Pumpa v posledních pěti letech vystupuje s nashvillskou skupinou bývalého člena Lynyrd Skynyrd Mika Estese Skinny Molly. V Česku hraje spolu s Honzou Holečkem v akustickém duu a cover bandu The Allman Company. Provozuje nahrávací studio Fat Dog Scoring a natáčí videoprezentace nástrojů na YT kanálu Music City.

Jak ses dostal k rock ‘n’ rollu a co byla tvoje první stěžejní deska? Kterou desku sis koupil jako první, za peníze ze své vlastní kapsy?
První rocková deska byla Love Guns od Kiss, puštěná ve škole z kazeťáku na baterky, který byly samozřejmě naprosto vybitý, takže kolísala rychlost. V tý době byli Kissáci zakázaná kapela, takže v tom byla i rebelie si to pouštět. Bylo mi tak sedm osm let, nikdy předtím jsem neslyšel nic podobnýho a přišlo mi to naprosto nadpozemský. Dokonce si teď vzpomínám, že to byla písnička Got Love for Sale, kde se před refrénem zpívá „Your observation’s correct. I’m someone you can’t neglect. Whoo no, whoo no, whoo no, whoo no...“, což jsme si překládali jako „hovno, hovno, hovno“ a měli jsme z toho strašnou radost.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2021/02 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2021/02

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-clanky/10-desek-10-nejoblibenejsich-desek-Pavla-Marcela~09~unor~2021/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.