přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

žádný10 desek - 10 nejoblíbenějších desek Never Sol

21.09. | Autoři: Never Sol, Dan Sywala | sekce: pro muzikanty - články

10 desek - 10 nejoblíbenějších desek Never Sol


Obrovský talent domácí alternativní scény milující reverb. Tak by se dala stručně shrnout sympatická zpěvačka, skladatelka a producentka Sára Vondrášková neboli Never Sol. Na jejích dvou dosavadních deskách je cítit obrovská láska k melancholii, ale i díky následujícímu rozhovoru poznáte, že její posluchačské spektrum je velice rozmanité.

Jaká byla první deska, kterou sis koupila za vlastní peníze?
První deska za vlastní peníze byla asi Air - Premiere Symptomes. Musím se ale přiznat, že jsem si alba hlavně hodně přepalovala. Chodila jsem si taky v pubertě do Music Worldu půjčovat CD a oblíbeným programem od mých zhruba jedenácti let byl Napster. Jen díky tomu jsem mohla jako malá bez peněz konzumovat obrovský množství desek. To pro mě byl rozhodně zásadní faktor v mém hudebním vývoji. Možná i proto nemám nic proti šíření hudby tímto způsobem. Mám za to, že je hlavní fakt, že lidi tvoji hudbu poslouchají a sdílejí, a plně tohle podporuju.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2019/09 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2019/09

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-clanky/10-desek-10-nejoblibenejsich-desek-Never-Sol~21~zari~2019/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.