muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

žádný10 desek - 10 nejoblíbenějších desek Miloše Dodo Doležala

23.01. | Autoři: Miloš Dodo Doležal, Ivan Ivanov | sekce: pro muzikanty - články

10 desek - 10 nejoblíbenějších desek Miloše Dodo Doležala


Kytarista, skladatel, zpěvák, člen legendárního Vitacitu, sólový umělec a hlavně producent a majitel nahrávacího studia Hacienda, kde v dnešní době tráví většinu svého času. Miloš Dodo Doležal právě dokončil pokračování projektu Zemětřesení z roku 1993.

Album Zemětřesení 2 tvoří především zbylé, nevydané skladby, které Jiří Schelinger složil a které na prvním albu nebyly zpracovány. Takže Miloše Dodo Doležala v nejbližší době uvidíme opět na koncertních podiích s kapelou Zemětřesení 2, kde s ním hraje jeho syn Miloš Doležal ml., Štěpán Smetáček a Mladen Djelmo.

Jak ses dostal k rock ‘n’rollu a co byla první tvoje stěžejní deska?
K rock ‘n ’rollu jsem se dostal zhruba ve věku dvou let, od kdy mám první vzpomínky na náš kotoučový magnetofon Tesla B-42, na němž z pásku běžel skoro denně Elvis Presley. Moje mamka ho miluje dodnes.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2020/01 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2020/01

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-clanky/10-desek-10-nejoblibenejsich-desek-Milose-Dodo-Dolezala~23~leden~2020/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.