přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

žádný10 desek - 10 nejoblíbenějších desek Emmy Ruth Rundle

07.09. | Autoři: Emma Ruth Rundle, Dan Sywala | sekce: pro muzikanty - články

10 desek - 10 nejoblíbenějších desek Emmy Ruth Rundle


Temná písničkářka je termín, který by si zasloužil oficiální zavedení díky moderní vlně talentovaných umělkyň. Vedle Chelsea Wolfe se totiž dere stále výrazněji do povědomí i americká skladatelka Emma Ruth Rundle. Její podmanivý hlas a cit pro chladné melodie jsou doslova návykové. Při pohledu na její seznam nejoblíbenějších desek je navíc kouzlo jejího projevu snadněji vysvětlitelné.

V říjnu dorazíš do Prahy do unikátně intimního klubu 007 na Strahově. Měla jsi někdy možnost si pořádně projít Prahu?
V Praze jsem sice zatím nikdy nehrála sólově, ale se svými předchozími kapelami jsem tu už vystupovala. Pokaždé jsem se snažila, abychom měli se spoluhráči dostatek času na turistiku. Pokaždé jsem si to užila a nemůžu se dočkat, až přijedu znova. Naposled jsem u vás byla v roce 2010 a náš tehdejší tour manažer Tomáš Zakopal je z Prahy, takže nám připravil nádhernou komentovanou prohlídku.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2018/09 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/09

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-clanky/10-desek-10-nejoblibenejsich-desek-Emmy-Ruth-Rundle~07~zari~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.