muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

žádný10 desek - 10 nejoblíbenějších desek Candice Night

18.09. | Autoři: Candice Night, Dan Sywala | sekce: pro muzikanty - články

10 desek - 10 nejoblíbenějších desek Candice Night

foto: Michael Keel


Americkou zpěvačku Candice Night zná většina hudebního světa jako partnerku legendárního kytaristy Ritchieho Blackmorea. Kromě toho mu je už téměř pětadvacet let rovnocennou oporou i ve společné kapele Blackmore’s Night. Je asi přirozené, že člověk tak nějak tlačí na to, aby se do hovoru zapojil i mistr kytarista, ale tentokrát mi nevadilo, že to nevyšlo.

Nevadilo i proto, že s náladovým Ritchiem není debata vždy zrovna pohodová. Byl jsem velice příjemně překvapený, jak vyrovnanou a milou dámu jsem měl přes Zoom na druhé straně, u příležitosti nového alba Nature’s Light. Poznejte kromě jejích oblíbených desek i to, jak doma zvládali pandemii nebo jak pečuje o svůj hlas.

Jak jste zvládali celé ty měsíce během dosavadního průběhu pandemie?
Naše poslední vystoupení proběhlo v Německu na hradě Burg Abenberg, který je krásný jako mnoho hradů a zámků v České republice. Měli jsme na pódiu břišní tanečnice, zapadalo slunce a my neměli ani ponětí, že si na hodně dlouho zahrajeme naposledy. Byli jsme zvyklí sednout do letadla a jako každý rok létat po Evropě.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2021/09 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2021/09

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-clanky/10-desek-10-nejoblibenejsich-desek-Candice-Night~18~zari~2021/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.