přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

žádný10 desek - 10 desek nejoblíbenějších desek Tomy Ryboly

22.11.2018 | Autoři: Toma Rybola, Dan Sywala | sekce: pro muzikanty - články

10 desek - 10 desek nejoblíbenějších desek Tomy Ryboly


Ostravská crossoverová formace Up!Great patří již několik let mezi nejzajímavější v domácím regionu. Dokonce by se dalo říct, že i proto, že se jej po letech úmorné dřiny rozhodli opustit. Jejich svéráznému mixu metalu, hardcoru a alternativy přestal domácí rybníček stačit, a proto pomalu expandují i díky úzké spolupráci s formacemi typu Jinjer a Infected Rain.

Jedním z předpokladů úspěchu je i frontwoman Veronica, kterou jsem poznal už na střední škole jako hostující lektorku. Hledala tehdy po školách mládež, která by ji obohatila studijní práci na téma progresivní metal. Poprvé a naposled jsem tehdy záměrně podváděl v rámci docházky, abychom spolu strávili pár hodin. Dalším z pilířů je kapelník a hlavní skladatel Toma Rybola, se kterým jsme kromě jeho kytarového vybavení a budoucích plánů kapely probrali i jeho deset nejoblíbenějších desek.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2018/11 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/11

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-clanky/10-desek-10-desek-nejoblibenejsich-desek-Tomy-Ryboly~22~listopad~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.