přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
články
27.01. Tato dvě písmena a jejich charakteristický tvar ve znaku si dobře zapamatujte, jelikož se brzy budou skloňovat napříč celou hudební veřejností! Možná. Nebo taky ne, nicméně rozhodně se jedná o produkt, který stojí za vaši pozornost. Soundbox.
22.01. Milý strýčku i, musím si Ti postěžovat. Lidi jsou prasata a dobytek a vůbec už nemůžu nikomu věřit. Představ si, kamarád z kapely odešel a já jsem po několika měsících slyšel, jak hraje s novu kapelou.
16.01. Je možné, že vám jméno Jennifer Batten na první dojem nic neříká, ale vedle bývalé pravé ruky Michaela Jacksona a Jeffa Becka se tu bavíme nejen o uznávané lektorce, ale také o inovátorce v rámci kytarového vybavení.
15.01. Je libo bubínek nebo celou soupravu? Chcete si sami zvolit materiál, rozměry, hardware a tisíc a jednu další specifikaci? U GD Custom Drums není problém.
03.01. Se zajímavým nápadem přišli ve firmě Chemistry Design Werks z Minnesoty. Vyrobili totiž pedalboard, který tak trochu připomíná stavebnici Merkur.
17.12.2016 Že „Ostráva je kraj razovýty“, je obecně známo i bez sloganu písničkářského klasika. Naposled jsem tam loni v zimě naháněl šéfa firmy High Light Touring, Ing. Martina Dudu (viz Muzikus č. 3/2015).
15.12.2016 Milý strýčku Yllasi, mám problém. S klukama jsme chtěli nahrát nějaký demíčko, ale zní to pořád, jak když hrajeme v garáži. Nějak se nám nedaří docílit zvuk jako na živým koncertu. Čtu tvoje sloupečky a myslím si, že bys nám mohl trošku poradit.
11.12.2016 Výrobou různých hudebních nástrojů technologií 3D tiskem jsme se již samozřejmě několikrát zabývali. Kytara, bicí či klávesy. Dokonce i saxofon, všech možných tvarů a barev.
2.12.2016 Severoanglická partička Asking Alexandria je na scéně téměř deset, ale raketový rozlet mohl ukončit odchod dlouholetého frontmana Dannyho Worsnopa počátkem loňského roku.
1.12.2016 Fylde je firma kytaráře Rogera Bucknalla z britského Penrithu v Cumbrii založená v roce 1973. V jeho nabídce najdeme ponejvíce akustické kytary, vyrábí ale i mandolíny, mandoly, bouzouki a citoly. U akustik najdeme jak standardní, tak zakázkové nebo signature nástroje.

1-10 (2301) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.