muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
články
24.07. V rámci propagace své sólové desky Brand New Revolution přijel do Prahy Gus G. Pro pět kytaristů vedl masterclass, večer pak předvedl pro asi stovku lidí vybavení od Blackstaru a ESP.
18.07. Někdo chodí do práce jen kvůli výplatě, ale jsou lidé, kteří svoji práci mají skutečně rádi. A Petr Fremr je opravář zesilovačů celým svým srdcem.
16.07. Strýčku, možná to na stránkách tohohle časopisu už někdy bylo, ale já to prostě nikdy pořádně nepochopila. Jak je to s pořadím zapojení krabiček v pedalboardu? Mám delay, chorus, kvákadlo, overdrive a používám dvoukanálový aparát. Na jednom kanále mám čistý zvuk a na druhém zkreslený.
11.07. Irská formace U2, která příští rok oslaví čtyřicet let existence, si i dnes u většiny obyvatel naší planety udržuje statut největší kapely na světě. Poslední roky však byly v její kariéře zlomové.
10.07. Další z řady neuvěřitelných kampaní na Kickstarteru nás opět nenechá na pochybách, že vynalézavost lidí nezná hranic a že stále a znovu a znovu budeme překvapováni něčím novým.
05.07. Britskou ikonu elektronické hudby Kosheen jistě není nutné dlouho představovat. Přesto nepochybně mnoho z vás na ně za těch pár let zapomnělo.
29.06. Letošní pražský koncert rockové legendy AC/DC byl bezpochyby jednou z největčích událostí na českém rockovém kolbišti. O to víc, že Brian Johnson byl nahrazen Axlem.
25.06. Italský výrobce efektů, který má v nabídce především několik druhů boosterů, fuzzů a také jeden overdrive. U každého efektu je popis, na čem je založen, a jsou tu i přiložena videa s ukázkami nastavení a zvuků.
15.06. Ano. Vaše chytré telefony v dnešní době umějí skoro všechno. A pokud něco ještě neumějí, protože jsou na to příliš malé, pak stačí jen do toho něčeho vyříznout díru (říká se tomu dokovací stanice) přivést konektivitu, a vše je na světě.
11.06. Bubeník Terry Bozzio je v mnoha ohledech unikátní a renesanční bytost. Kromě toho, že má největší soupravu na světě, kterou opravdu funkčně využívá, má také velký přesah do mimohudebních kontextů. Na podzim bude v rámci svého evropského tour ke slyšení v Česku.

1-10 (2253) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec