přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
články
19.09. Těžko byste hledali většího psychopata, než je frontman americké mathcoreové formace The Dillinger Escape Plan. Lezení po bednách, skoky do davu a akrobacie s mikrofonem jsou nepostradatelnou součástí každého vystoupení, a ani zbytek kapely se nenechává zahanbit.
15.09. Na Warwick Bass Campu potkáte řadu osobností z basového světa, které dosáhli velkých věcí různými způsoby. Některé cesty se ale v celém kontextu basových špiček poněkud vyjímají a jsou velmi atypické, až překvapivé. Taková cesta je také možná?
08.09. Po rozhovoru s producentem Stevem Lyonem, který najdete v Muzikusu 9/2015, se nám nabídla jedinečná možnost navštívit Steva přímo v jeho londýnském studiu Panic Button Studios, umístěném na jednom z ostrovů řeky Temže.
07.09. Ve slunné Kalifornii se již objevila spousta úžasných věcí. Některé novinky nás však ještě dnes dokážou, řekl bych, minimálně překvapit. Na Huntington Beach sídlící společnost Signal, která se od roku 2004 věnuje výrobě snowboardů všech možných i nemožných tvarů...
02.09. I odchytil jsem loni koncem října na vysokomýtském bubu-festu krásnou německou bubenici Aniku Nilles, bohužel, jenom na rozhovor. Po vystoupení tam bylo kolem ní nadržených paličkonošů jako vos na bonbónu a každý se s ní chtěl nevyhnutelně aspoň desetkrát vyfotit, takže klid na povídání by určitě nebyl žádný.
01.09. V této rubrice jsme měli již řadu věhlasných kytaristů a po našem dlouhodobém snažení se k nim přidal i Richard Fortus. Při první zmínce jeho jména se asi údivem oči nerozsvítí, jako kdybychom zmínili Joea Bonamassu nebo Richieho Kotzena. Přesto je seznam Richardových spoluprací ohromující.
30.08. V minulém čísle Muzikusu jsme vás v reportáži z Ibanez Guitar Festivalu vtáhli do magické atmosféry kytarového vesmíru světoznámé japonské manufaktury.
26.08. Firma Collings sídlí v Austinu v Texasu a zabývá se výrobou zejména akustických a semiakustických nástrojů, určených především do country a bluegrassu.
24.08. Jeden z nejvyhledávanějších hudebních festivalů v České republice, který si získal evropské, ne-li světové, renomé, letos oslavil dvacet let své existence. Po povedeném dalším ročníku připravili organizátoři v rámci oslav i rozsáhlou publikaci.
18.08. Na jednom ze sídlištních předměstí Plzně, do kopce na sever od synagogy, nad betonovou sámoškou, můžete po železných schodech vystoupat vzhůru do obchůdku s audio elektronikou.

1-10 (2271) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec