přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
články
18.10. Letos v červnu uspořádala ve svém sídle pražská obchodní společnost Panter seminář se zástupci firmy König & Meyer, konkrétně s panem Ulrichem Sodenem, který je manažerem exportu,...
18.10. Warwick Bass Camp je událost plná nevšedních (vlastně nejen) basových a hudebních zážitků, které se nedějí zrovna každý den. O nevšednosti Bass Campu jsme si povídali již v minulých číslech, takže věřím, že není třeba se dál rozepisovat.
17.10. Někdo z vás už to možná ví, jiný aspoň matně tuší, že hudba se dá hrát nejenom na zkreslenou kytaru. V centru Plzně je ve sklepních prostorách jednoho činžovního domu dílna, v níž v zajímavém tvůrčím prostředí, jež prý ale mistrova paní nazývá mnohem méně laskavě, ...
06.10. Uskupení Circus Problem patří od svého založení v roce 2012 mezi nejoriginálnější přírůstky domácí scény a letos se vypracovali mezi nejvyhledávanější kapelu letní festivalové scény.
27.09. Časopis Muzikus mě oslovil, jestli bych nedal dohromady rozhovory ohledně nové americko-české pedálové firmy KHDK (zkratka z jmen Kirk Hammett a David Karon, pozn. autora).
26.09. Futrál nehraje. Tedy pokud si nějaký z těch tvrdších nevyberete dočasně za bicí nástroj. Ale zkuste svoje milované a dlouze "naspořené" vybavení naházet jen tak do dodávky a pak se s ním projeďte po několika po zimě vyzobaných českých okreskách, načež koukněte, co z něj dovezete.
25.09. Firma Breedlove byla založena v roce 1992 Larrym Breedlovem a Stevem Hendersonem v Oregonu. V nabídce mají desítky typů kytar rozdělených podle tvarů, počtu strun nebo použitých materiálů.
22.09. Začnu netradičně přímo úvodní větou ze stránky, kde jsem našel dnešní téma: „Kurv je ,drnkací‘ digitální kytara, která umožňuje komukoli naučit se a přehrát skladby pomocí dotyku, hmatu, pohybu a gesta.“
21.09. tento náš dopis se Vám nebude líbit, ale musíme, ač neradi, poslat stížnost na strýčka Yllase pro jeho naprosto nevhodné, až zločinné, jednání, kterého se dopustil na našem koncertu. Nejen že nás oba dva slovně napadal, a to výrazy, které ve většině případů si nedovolíme ani šeptat, natož psát, ale snažil se nám i poškodit i zařízení.
19.09. Těžko byste hledali většího psychopata, než je frontman americké mathcoreové formace The Dillinger Escape Plan. Lezení po bednách, skoky do davu a akrobacie s mikrofonem jsou nepostradatelnou součástí každého vystoupení, a ani zbytek kapely se nenechává zahanbit.

1-10 (2280) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec