muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
články
14.08. Nebudu zastírat, že David Coverdale je můj oblíbenec, a považuji jej za jednoho z nejlepších rockových zpěváků všech dob. Navíc byl před pražským koncertem anoncován materiál z mé nejoblíbenější éry Deep Purple, tedy z alb Burn, Stormbringer a Come Taste the Band.
09.08. S nadcházejícími chladnými podzimními a zimními dny nás čekají spíše krásné zimní procházky než vysedávání na zahrádkách na sluníčku u vychlazeného moku. No a na sychravé zimní počasí je potřeba, abychom byli vybaveni třeba dobrou hudbou, propojenou třeba i s obrazem, a hlavně i lahodným kvalitním šnapsem, který nás náležitě zahřeje!
07.08. Milý strýčku, chci se jenom zeptat, proč mě vyhodili z kapely. Dík, Standa Drahý Stando, je mi to líto, ale důvodů může být víc. Doporučuji ti položit sám sobě několik následujících otázek: Nechoval ses k nim ošklivě? Chodil jsi včas na srazy? Byl na tebe spoleh?
03.08. Bicí jsou v běžné popáčově-rockově-jazzové kapele doprovodným nástrojem už jenom proto, že z nich těžko vyloudíte nějakou kloudnou melodii. Takže málokdy mohou hrát, na rozdíl od všech ostatních nástrojů, samy, a pokud ano, není to zas tak úplně hudba.
01.08. S Jojo Mayerem jsem měl možnost mluvit již několikrát a pokaždé jsou to rozhovory dalece přesahující jen hudební rámec. Nejnovější příležitost se naskytla při jeho letošním koncertě v Lucerna Music Baru, kde hrál s aktualizovaným složením kapely The Nerve.
01.08. Uprostřed německé vesničky s půvabně germánským názvem Gutenstetten, rozlohou pouze o něco větší než dvacet kilometrů čtverečních, se konalo koncem června druhé pokračování kytarového festivalu Ibanez Guitar Fest.
30.07. Mark Blanchard staví akustické kytary v kalifornském Los Gatos. Vyrábí jak country, tak jazzové i klasické kytary. U každého typu má v nabídce několik řad lišících se dřevem, zpracováním a výbavou.
29.07. Vynikající hobojista a klávesista, který se poprvé objevil na Mišíkově Dvojce a od té doby se pravidelně objevuje na významných rockových a fusion albech.
24.07. V rámci propagace své sólové desky Brand New Revolution přijel do Prahy Gus G. Pro pět kytaristů vedl masterclass, večer pak předvedl pro asi stovku lidí vybavení od Blackstaru a ESP.
18.07. Někdo chodí do práce jen kvůli výplatě, ale jsou lidé, kteří svoji práci mají skutečně rádi. A Petr Fremr je opravář zesilovačů celým svým srdcem.

1-10 (2261) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec