muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat kapelu
Přidat kapelu
Hrajete v kapele, která není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte si profil. (>> více)
 
kapela

Pecka

crossover, Krhanice (Středočeský kraj)
URL:
web: oficiální stránky facebook youtube bandzone
 

sestava
Kytara
Basa
Bicí
Zpev
Zpev

biografie
Členové skupiny
Kohís,Veha,Dáda,Kristýna.....Kapela Pecka vznikla roku 2017,. Ale její tvorba se píše už od roku 1997.Jelikož Kytarista/Bubeník Kohan Petr učinkoval, hrál,a psal písně ve svých min.kapelách s Pavlem Smolákem v ESCAPE 23.
První nahrávky ze studia Strouha-Kojan KEKS byly už v roce 1999,pak sme eště točily v roce 2000 a 2005 ve Strouze,a 2015 ve studiu Belatrix, Tupí Láda Čtyřkoly.
Hudební styl crossover nám sedí.Jelikož se rádí zaposloucháme,do audioslave,foo fighters,ratm,red hot chil.p..nirvana,ale i alanis moris...oazis,green day,cold play...Spíše jsme se hodně zameřily na kvalitu nahrávání,a zárověn co nejvíce zjednodušit celé písně.z důrazem na dynamiku.Po celou tuto dobu jsme nemohly sehnat kvalitního,ale zároven bubeníka,ktéreho by náš žánr bavil.,,Málo kdy se podařilo vylézt ze zkušebny ven,živě si zahrát,a to i byl jeden z důvodů začít prostě jinak. Nedílnou součástí k hudbě,kterou momentalně hrajeme je její tvář .
A tou se stala Veronika Hasmanová,,,,,,Nikdo jí nezval,ona prostě vlítla do zkušebny,vzala mi kytaru,a začla zpívat,a tam sem zjistil že to je to pravé ořechové.. Druhý hlas zpívá Kristýna Petrová. Holky se skvěle doplňujou,a na podiu si to tanečně,zpěvně ale i divadelně užívají. Na basu hraje Daniel Smolák.Je výjmečný hrou prsty a přesností uderu...Na kytaru hraju já-Kohan Petr.a na bicí dle možností-Dawe,Eda nebo,Koheis. Hudební tvorbu připravuji já,,a Verča píše texty... Vystupujeme převážně po našem okolí..cca 20 vystoupení do roka.. Kde sme hrály- Rock Park 2017 Týnec nad Sázavou Čtyrkolský Festák 2019 Krhanice Beat fest 2019 a tak nějak nám to pěkně šlape,,a radosti přibývá....

 
hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.


mp3 player

Get the Flash Player


Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.