muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

o nás, ze zákulisíSoutěž FutureLine pokračuje: hostem dnešního kola bude Jana Lota, za 2 týdny vystoupí nedávný vítěz Michael Marquez

4.2.2013 | Autor: redakce | sekce: o nás

Future Line

Future Line

Soutěž kapel FutureLine, která probíhá pravidelně v pražském Paláci Akropolis, začala před nedávnem soutěžní večery obohacovat také o koncerty hostujících muzikantů. Nejinak je tomu i v únoru. Po sobotním večeru se soutěžními kapelami Antoines, Frontline a Meybe a hostujícími Lanugo pokračuje soutěž dalším kolem už dnes večer.

Hostem večera bude popová písničkářka Jana Lota, která na sebe loni upozornila svým druhým albem Děvčátko, a soutěžit budou dvě kapely, které svým zpsůobem spojuje hudební směr; hrají totiž živou elektronickou hudbu. Své pojetí předvedou jihlavští Square One a brněnští Touchwood.

Pro všechny únorové soutěžící je možné do konce měsíce hlasovat na adrese muzikus.cz/futureline, kde jsou také k poslechu mp3 všech kapel.

V úterý 22. února se pak v Akropoli uskuteční koncert FutureFirstLine s jedním z vítězů nedávného kola, pražskou electro-rockovou kapelou Michael Marquez.Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/o-nas/Soutez-FutureLine-pokracuje-hostem-dnesniho-kola-bude-Jana-Lota-za-2-tydny-vystoupi-nedavny-vitez-Michael-Marquez~04~unor~2013/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.