muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

o nás, ze zákulisíShoot'em - výstava koncertních fotografií Lukáše Janičíka v Rock Café

31.7.2011 | Autor: Muzikus PR | sekce: o nás

Shoot'em

Shoot'em

Po loňské On Stage v Litoměřicích přichází už druhá výstava fotek našeho spolupracovníka Lukáše Janičíka, tentokrát v pražském klubu Rock Café. Vernisáž se uskuteční v pondělí 1. Srpna v 18 hodin, samotnou výstavu pak budete moci shlédnout až do 31. Srpna.

Vystavované fotografie pochází převážně z pražských koncertů uplynulých tří let s občasnými výjimkami festivalů, menších měst a příhraničí. Soustředí se zejména na pocit, na subjektivní stránku diváka či umělce nebo naopak pouze na panující atmosféru. Výběr snímků je poskládán tak, aby poukázal na široké možnosti koncertní fotografie, která v sobě může zahrnout jak fotografie klasické, systematické a kompozičně přesné, tak i ty netradiční, abstraktní či symbolické. Výstava si dává za cíl především inspirovat k novým pojetím a k odklonění se od zaběhlých tradic.

Název výstavy je slovní hříčkou anglického výrazu 'to shoot', který mimo střelby označuje také činnost fotografování. Shoot 'em by se tedy dalo přeložit jako nabádající 'zastřel je', stejně jako povzbuzující 'foť to'.

Shoot 'em, Praha - Rock Café, 1. - 31. 8. 11
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/o-nas/Shootem-vystava-koncertnich-fotografii-Lukase-Janicika-v-Rock-Cafe~31~cervenec~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.