muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

o nás, ze zákulisíSázavafest Battle 2009 vstupuje do druhé fáze, děkujeme všem přihlášeným

16.3.2009 | Autor: Muzikus PR | sekce: o nás

Sázavafest Battle 2009

Sázavafest Battle 2009

O půlnoci z neděle na pondělí jsme ukončili příjem přihlášek do pátého ročníku talentové soutěže Sázavafest Battle. Těší nás zájem všech kapel i sólistů, kteří se rozhodli přihlásit, a s potěšením oznamujeme, že jejich počet výrazně předčil předchozí dva ročníky soutěže.

Celkem se v tomto roce přihlásilo 190 projektů, a sice prostřednictvím 664 mp3 nahrávek. Ty jsou pro vás nyní připraveny k poslechu a volnému stažení na adrese sazavafest.muzikus.cz.

A jaký bude další osud přihlášených? Nahrávky nyní zhodnotí porota a vybere šestici semifinalistů, která se utká v červnových semifinálových kolech o přízeň hudebních fanoušků. Kdo uspěje, získá hrací čas na letním O2 Sázavafestu, který bude probíhat od 30. července do 2. srpna v Kácově.

Závěrem pár statistických zajímavostí. Jde-li o města, pak největší množství přihlášených kapel pochází z Prahy, a sice 25. 10 jich je z Brna, 6 z Olomouce a 4 ze Šumperka, Karlových Varů a slovenské Bratislavy. Celkem je pak mezi přihlášenými ze Slovenska 16 kapel.
Více než šest stovek mp3, to už je číslo hodné analýzy názvů skladeb. Hned tři kapely se přihlásily s písní nazvanou Sen a podobného „úspěchu“ se dostalo i jednomu zvolání: dvakrát se mezi názvy objevuje Nechte nás bejt a k tomu jednou Nechte nás. S doublem figurují také názvy Čekání, Optimistická, Ovce, P(l)íseň, Sex, Sunshine a Svojou cestou.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/o-nas/Sazavafest-Battle-2009-vstupuje-do-druhe-faze-dekujeme-vsem-prihlasenym~16~brezen~2009/

Komentáře

celkový počet: 1

Michael Gacek  V neděli nebylo možné se přihlásit do soutěže

     
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.