muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

o nás, ze zákulisíŠance Muzikus: soutěž česky a slovensky zpívajících kapel o sloty na festivalech Rock for People, Sázavafest a Přeštěnice

17.4.2012 | Autor: Muzikus PR | sekce: o nás

Šance Muzikus

Hrajete se svou kapelou české nebo slovensky zpívané písně a chtěli byste se předvést na některém ze tří zavedených českých hudebních festivalů? Teď máte šanci!

Muzikus má pro vás k dispozici tři hrací časy na scéně Talent/Jamstage na festivalu Rock for People, tři sloty na Jamstage na Sázavafestu a dva sloty na Open Air Musicfestu Přeštěnice. Získají je minimálně tři kapely, které splní podmínky soutěže a budou vybrány porotou na finálovém koncertu.

Podmínkou pro účast v soutěži je autorská tvorba a vystavení jedné původní mp3 nahrávky, zpívané v českém nebo slovenském jazyce, která bude všem návštěvníkům portálu k dispozici k poslechu a volnému stažení. Uzávěrka přihlášek je 18. května.

Celkem osm kapel, které nejvíce zaujmou, pak bude pozváno k vystoupení na finálovém koncertu, který se uskuteční 5. června v pražském Music City klubu, kde budou vybrány vítězné kapely.

Kapely, které se zúčatní finále a nepostoupí na některý z festivalů, dostanou od Music City věcnou cenu. Všichni členové kapel na prvních deseti místech pak dostanou od Muzikusu půlroční předplatné e-Muzikusu.

Více informací a přehled přihlášených kapel naleznete na sance.muzikus.cz.

> novinky o soutěži
> profily festivalů: Rock for People | Sázavafest | Přeštěnice
> odpovědi na často kladené otázky
> předchozí ročníky soutěže: 2011 | 2010Časový harmonogram soutěže
17. 4. - 18. 5.: příjem přihlášek
5.5. - 22. 5.: fanouškovské hlasování
5. 6.: finálový koncert

Postup přihlášení do soutěže
- předpokladem je uživatelská registrace na Muzikus.cz, vytvoření profilu kapely a vystavení mp3
- v hlavním menu po přihlášení do systému zvolte odkaz “soutěže kapel”
- z uložených mp3 nahrávek zvolte titulní skladbu (zpívanou česky nebo slovensky), která se následně objeví v seznamu přihlášených kapel
- potvrďte kliknutím na “přihlásit/odhlásit”
- velice doporučujeme dát text písně do blogu na svém profilu (s autory textu a hudby), pomůže to jistě rozhodování poroty i fanoušků.

Princip výběru finalistů
Do finále postoupí 8 kapel s nejvyšším počtem bodů po součtu bodování fanoušků a poroty. V případě shody má právo veta porota.
- fanouškovské internetové hlasování probíhá od 5. do 22. 5., každý hlasující má k dispozici 10 bodů a každé kapele může přidělit max 3 body. Kapela s nejvyšším počtem fanouškovských hlasů získá 10 bodů, s druhým nejvyšším počtem 9 bodů atd.
- hlasování poroty: kapela s nejvyšším počtem hlasů od porotců získá 10 bodů, s druhým nejvyšším počtem 9 bodů atd.

Princip výběru vítěze
Porota na finálovém koncertě vybere hlasováním kapely, které budou na festivalech hrát. Můžě to být tři až osm kapel (k dispozici je osm slotů), přičemž rozdělení jednotlivých slotů kapelám záleží zcela na rozhodnutí poroty.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/o-nas/Sance-Muzikus-soutez-cesky-a-slovensky-zpivajicich-kapel-o-sloty-na-festivalech-Rock-for-People-Sazavafest-a-Prestenice~17~duben~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.