muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

o nás, ze zákulisíŠance Muzikus: Máte kapelu a chcete si zahrát na Rock for People? Máme pro vás hrací čas!

26.4.2010 | Autor: Muzikus PR | sekce: o nás

Šance Muzikus

Šance Muzikus

Máte kapelu a chcete si zahrát na jednom z největších českých hudebních festivalů? Máte šanci! Muzikus má pro vás k dispozici jeden hrací čas na festivalu Rock for People: v úterý 6. července od 17:00 na Jam stage. Získá jej jedna z kapel, která má na našich stránkách vytvořenu svou profilovou prezentaci.

Podmínkou pro účast v soutěži je autorská tvorba a vystavení alespoň jedné mp3 nahrávky, která bude všem návštěvníkům portálu k dispozici k poslechu a volnému stažení. Pak už bude vše záležet na tom, zda zaujmete více než ostatní. Pokud vaše kapela na Muzikus.cz svou prezentaci doposud nemá a soutěže se přesto chce zúčastnit, může si ji po registraci zdarma vytvořit.

Uzávěrka přihlášek je 20. května. Celkem šest kapel, které nejvíce zaujmou, pak bude pozváno k vystoupení na finálovém koncertu, který se uskuteční 7. června v pražském Music City, kde bude zvolen konečný vítěz. Kapely, které se zúčatní finále a nepostoupí na RfP dostanou od Music City a Muzikusu věcné ceny.
V obou kolech bude záležet na hlasování fanoušků jednotlivých kapel i na hlasování poroty.

Více informací a přehled přihlášených kapel najdete na sance.muzikus.cz.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/o-nas/Sance-Muzikus-Mate-kapelu-a-chcete-si-zahrat-na-Rock-for-People-Mame-pro-vas-hraci-cas~26~duben~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.