muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

o nás, ze zákulisíŠance Muzikus: Máme pro vás hrací časy na Rock for People a Sázavafestu!

17.5.2011 | Autor: Muzikus PR | sekce: o nás

Šance Muzikus 2011

Šance Muzikus 2011

Máme rádi kapely, které jsou u nás zaregistrovány, a snažíme se jim nabízet i "něco navíc". Máte-li kapelu, máme pro vás další z šancí zahrát si před širším publikem. Ve druhém ročníku soutěže Šance Muzikus můžete se svou kapelou vyhrát hrací časy na festivalech Rock for People a Sázavafest.

Máte kapelu a chcete si zahrát na některém z největších českých hudebních festivalů? Máte šanci! Muzikus má pro vás k dispozici tři hrací časy na scéně TalentJamstage na festivalu Rock for People a dva hrací časy na Jamstage na Sázavafestu. Získají je tři kapely, které mají na našich stránkách vytvořenu svou profilovou prezentaci.

Podmínkou pro účast v soutěži je autorská tvorba a vystavení alespoň jedné mp3 nahrávky, která bude všem návštěvníkům portálu k dispozici k poslechu a volnému stažení. Pak už bude vše záležet na tom, zda zaujmete více než ostatní. Pokud vaše kapela na Muzikus.cz svou prezentaci doposud nemá a soutěže se přesto chce zúčastnit, může si ji po registraci zdarma vytvořit.


Uzávěrka přihlášek je 31. května. Celkem šest kapel, které nejvíce zaujmou, pak bude pozváno k vystoupení na finálovém koncertu, který se uskuteční 13. června v pražském Music City, kde bude zvolen konečný vítěz. Kapely, které se zúčastní finále a nepostoupí na RfP nebo Sázavafest, dostanou od Music City "Starter pack" (paličky Vater, struny Snarling dog, trsátka Dava) a od Muzikusu předplatné. V obou kolech bude záležet na hlasování fanoušků jednotlivých kapel i na hlasování poroty.

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/o-nas/Sance-Muzikus-Mame-pro-vas-hraci-casy-na-Rock-for-People-a-Sazavafestu~17~kveten~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.