muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníZnovuzrození Atari Teenage Riot přijedou v neděli do Abatonu

10.9.2010 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

Alec Empire (Atari Teenage Riot)

Alec Empire (Atari Teenage Riot)

Není tomu tak dávno, kdy se u nás jako předskokan Nine Inch Nails, ale i v rámci sólového vystoupení, představil producent Alec Empire. Tuto neděli bude Praha svědkyní dalšího vystoupení, ovšem prezentovat zde nebude svoji samostatnou tvorbu. V letošním roce se totiž na scénu vrátil berlínský projekt Atari Teenage Riot.

Atari Teenage Riot ve své době šokovali agresivním spojením techna a punku a netrvalo dlouho, než pro jejich tvorbu vznikla škatulka „digital hardcore“. Ze druhé půlky devadesátých let po nich zůstala tři alba, která vydali předtím, než se na deset let odmlčeli.

Kromě Aleca se aktuálního turné účastní MC CX KiDTRONiK, který nahradil zesnulého Carla Cracka, a zpěvačka Nic Endo.

Role předskokanů se chopí domácí M.A.C. of Mad. Vstupenky stojí v předprodeji 490 Kč (+ popl.) nebo na místě 550 Kč. Více v tiskové zprávě.

Atari Teenage Riot, Praha – Abaton, 12. 10. 10
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Znovuzrozeni-Atari-Teenage-Riot-prijedou-v-nedeli-do-Abatonu~10~zari~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.