muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníZítra bude v Praze opět rušno

21.11.2006 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

Cinematic Orchestra

Cinematic Orchestra

Občas se stává, že se na jediný večer nahromadí řádka zajímavých koncertů a hudební fanoušci nevědí, čemu dát přednost. Dost možná si takto zítra budou hlavu lámat naši pražští čtenáři.

Jedním z největších taháků bude vystoupení britských Cinematic Orchestra, jejichž nu-jazzové melodie se rozezní klubem Roxy (více zde).
Na své si ale přijdou i příznivci kytarovek. Tak třeba v Rock Café vystoupí The Prostitutes společně se slovenskými Kukuspit.
V odlehčenějším duchu se ponese koncert ústeckých UDG, kteří spolu s Imodiem vystoupí ve Futuru, dva měsíce po křestu nového alba Dutýalefree se do Lucerna Music Baru vrátí Mňága a žďorp a v Music Hall Chmelnice prozměnu zahrají východočeští Eastpark, kteří zde za asistence skupiny November 2nd zakončí své podzimní turné (více zde).

Příznivcům ambientního folku zase můžeme doporučit některý z křestů nových desek: selFbrush na strahovské Sedmičce (více zde), či Folk3mail na Deltě.

Středa 22/11/06 v pražských klubech:
Roxy – Cinematic Orchestra
007 Strahov – selFbrush
Delta - Folk3mail
Futurum – UDG a Imodium
Lucerna Music Bar - Mňága a Žďorp
Music Hall Chmelnice – Eastpark a November 2nd
Rock Café – The Prostitutes a Kukuspit
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Zitra-bude-v-Praze-opet-rusno~21~listopad~2006/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.