muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníWe Are Scientists vycházejí už také u nás

15.1.2006 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

WE ARE SCIENTISTS: With Love And Squalor

WE ARE SCIENTISTS: With Love And Squalor

Newyorská indie kytarovka We Are Scientists v těchto dnech, čtvrt roku po britském vydání, přináší své debutové album With Love And Squalor také do zbytku Evropy a do Spojených států.

Přestože jejich styl zdánlivě připomíná Kaiser Chiefs nebo Killers, může si v jejich hudbě něco svého najít i ten, kdo už má podobných kapel plné zuby. V písni Inaction se mísí prvky hardcoru, It’s A Hit dostála svému názvu a jde o nakažlivou indie-popovou vypalovačku a kupříkladu Great Escape je lahůdkou pro milovníky kytar.

Zajímavostí u desky We Are Scientists je to, že nejprve vyšla v polovině října ve Velké Británii a do domovské Ameriky, ale i do zbytku Evropy (Tentokrát dokonce včetně Česka), se dostala až počátkem tohoto týdne.
U anglických kritiků se kapela těší velké oblibě a časopis NME si ji dokonce pozval na nadcházející NME Awards Tour, v jejíž rámci kapela odehraje 18 společných koncertů s Maxïmo Park, Arctic Monkeys a dalšími.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/We-Are-Scientists-vychazeji-uz-take-u-nas~15~leden~2006/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.